خانه / مقالات / شتاب دهنده اواتک

شتاب دهنده اواتک

شتاب دهنده اواتک

شتاب دهنده اواتک آواتک با گروهی ممتاز وکارآمد در مسیر توسعه کسب و کار است و استارت اپ ها را هرچه سریع تر به موفقیت می رساند.

شتاب دهنده چیست امروزه با رشد بالا و شکل‌گیری استارت اپ در ایران  واژه ی  شتاب‌دهنده هم زیاد به گوش می‌خورد و بسیاری از مردم با این مفهوم آشنایی ندارند.در واقع منظور شتاب‌دهنده چیست و آیا این کلمه در ایران جایگاه خود را پیدا کرده است؟با مالیم علاوه بر آشنایی با مفهوم کلمه شتاب دهنده ، با تمام مراحل انجام این کلمه در فضای مجازی و واقعی اشنا شوید

برای هرگونه مشاوره کافی است با همکاران ما تماس حاصل فرمایید

در باره ی شتاب دهنده آواتک

شتاب دهنده آواتک،شتاب دهنده ی کار آفرینی است که در سال ۱۳۹۲ تاسیس شد که نام اصلی آن شتاب دهنده ی آوای تک پردیس بوده و با نام تجاری آواتک معروف شده است و با ایجاد کردن بستر برای هر چه بهتر اجرایی شدن نظرها و فکرهای مبتکر و با ارزش کارسازی و کار آفرینی که شروع مسیر ایجاد شده کمک کرده و شتاب بخشی آن را با تکنیک های خود افزایش می دهد

قبلا ازین در مورد ایجاد کسب و کار و در آمد دیجیتالی در گروه مالیم  آشنا شدید.

همانطور که می دانید استارت اپ با تعریف عمل یا مجموعه‌ای از انجام  کارها به مفهوم یک حرکت تازه و یک تعاونی یا کسب ‌و ‌کار جدید  فعالیت کرده است.

گروه مشاوره مالیم در زمینه کسب و کار دیجیتالی و استارت آپ  و شتاب دهنده ها از جمله شتاب دهنده اواتک به شما دوستان عزیز راهنمایی می دهد.

اولین شتاب دهنده در ایران

اولین شتاب دهنده ای که در ایران معروف شده و موفقیت خوبی در این زمینه داشته،شتاب دهنده ی آوای تک یا همان آواتک است. و بطور مستمر در این مسیر رو به پیشرفت است.شتاب دهنده ی آواتک استارت آپ های زیادی را به موفقیت رسانده است و حدودا چند هزار شغل و سرمایه های میلیاردی را ایجاد کرد

به کسب‌وکارهای جدید و نو یا همان استارتاپ همیشه در اول کار با مشکلاتی مواجه می‌شوند. این مشکلات در مسائل مختلفی برای یک استارتاپ  پیش می اید و در اکثر موارد سبب می‌شود که استارتاپ‌ها با شکست مواجه شده یا از مسیر اصلی خود منحرف شوند.

یکی ازنکات مهم در کسب و کار دیجیتالی این است که باید بدانید مشلات چه هستند و چگونه بر طرف می شود.

مهمترین مشکلات و چالش های پیش رو، مشکلات مالی ، رفتاری ،بازارشناسی و شناسایی اهداف بازار در کسب و کار یا همان استارت آپ است، که کسب ‌و کارهای نو و جدید با آنها روبرو می‌شوند. این مشکلات را می توان برطرف کرد ولی در اکثر موارد باعث می شوند که استارت آپ ها با چالش و مشکلات مواجه شوند شوند.. مهمترین دلایل تأثیر گذار  مشکلات موجود در شکست سریع استارتاپ‌ها این است که از حمایت کننده برخوردار نیستند و اکثر ایت شرکت ها تجربه ندارند.

هر چند بعضی از افراد فکر می‌کنند عدم وجود حامی مالی می‌تواند چالش بزرگی برای یک یک شرکت کسب و کار نوپا باشد. اما تجربه این راثابت کرده است که هر چند چالش های مالی زمینه را برای  شکست استارتاپ‌ها به وجود می آورد ولی مشکل اصلی عدم حامی و تجربه در موارد فکری، شناسایی بازار، پیداکردن هدف  است.

شتاب دهنده

شما عزیزانی که در مورد استارت آپ و یا شتاب دهنده ،کسب و کار و در آمد دیجیتالی سوال و یا راهنمایی نیاز داشتید می توانید با گروه مشاورین متخصص مالیم تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹