خانه / مقالات / شتاب دهنده اواتک

شتاب دهنده اواتک

شتاب دهنده اواتک

شتاب دهنده اواتک آواتک با گروهی ممتاز وکارآمد در مسیر توسعه کسب و کار است و استارت اپ ها را هرچه سریع تر به موفقیت می رساند.

شتاب دهنده چیست امروزه با رشد بالا و شکل‌گیری استارت اپ در ایران  واژه ی  شتاب‌دهنده هم زیاد به گوش می‌خورد و بسیاری از مردم با این مفهوم آشنایی ندارند.در واقع منظور شتاب‌دهنده چیست و آیا این کلمه در ایران جایگاه خود را پیدا کرده است؟با مالیم علاوه بر آشنایی با مفهوم کلمه شتاب دهنده ، با تمام مراحل انجام این کلمه در فضای مجازی و واقعی اشنا شوید

برای هرگونه مشاوره کافی است با همکاران ما تماس حاصل فرمایید

در باره ی شتاب دهنده آواتک

شتاب دهنده آواتک،شتاب دهنده ی کار آفرینی است که در سال ۱۳۹۲ تاسیس شد که نام اصلی آن شتاب دهنده ی آوای تک پردیس بوده و با نام تجاری آواتک معروف شده است و با ایجاد کردن بستر برای هر چه بهتر اجرایی شدن نظرها و فکرهای مبتکر و با ارزش کارسازی و کار آفرینی که شروع مسیر ایجاد شده کمک کرده و شتاب بخشی آن را با تکنیک های خود افزایش می دهد

قبلا ازین در مورد ایجاد کسب و کار و در آمد دیجیتالی در گروه مالیم  آشنا شدید.

همانطور که می دانید استارت اپ با تعریف عمل یا مجموعه‌ای از انجام  کارها به مفهوم یک حرکت تازه و یک تعاونی یا کسب ‌و ‌کار جدید  فعالیت کرده است.

گروه مشاوره مالیم در زمینه کسب و کار دیجیتالی و استارت آپ  و شتاب دهنده ها از جمله شتاب دهنده اواتک به شما دوستان عزیز راهنمایی می دهد.

اولین شتاب دهنده در ایران

اولین شتاب دهنده ای که در ایران معروف شده و موفقیت خوبی در این زمینه داشته،شتاب دهنده ی آوای تک یا همان آواتک است. و بطور مستمر در این مسیر رو به پیشرفت است.شتاب دهنده ی آواتک استارت آپ های زیادی را به موفقیت رسانده است و حدودا چند هزار شغل و سرمایه های میلیاردی را ایجاد کرد

به کسب‌وکارهای جدید و نو یا همان استارتاپ همیشه در اول کار با مشکلاتی مواجه می‌شوند. این مشکلات در مسائل مختلفی برای یک استارتاپ  پیش می اید و در اکثر موارد سبب می‌شود که استارتاپ‌ها با شکست مواجه شده یا از مسیر اصلی خود منحرف شوند.

یکی ازنکات مهم در کسب و کار دیجیتالی این است که باید بدانید مشلات چه هستند و چگونه بر طرف می شود.

مهمترین مشکلات و چالش های پیش رو، مشکلات مالی ، رفتاری ،بازارشناسی و شناسایی اهداف بازار در کسب و کار یا همان استارت آپ است، که کسب ‌و کارهای نو و جدید با آنها روبرو می‌شوند. این مشکلات را می توان برطرف کرد ولی در اکثر موارد باعث می شوند که استارت آپ ها با چالش و مشکلات مواجه شوند شوند.. مهمترین دلایل تأثیر گذار  مشکلات موجود در شکست سریع استارتاپ‌ها این است که از حمایت کننده برخوردار نیستند و اکثر ایت شرکت ها تجربه ندارند.

هر چند بعضی از افراد فکر می‌کنند عدم وجود حامی مالی می‌تواند چالش بزرگی برای یک یک شرکت کسب و کار نوپا باشد. اما تجربه این راثابت کرده است که هر چند چالش های مالی زمینه را برای  شکست استارتاپ‌ها به وجود می آورد ولی مشکل اصلی عدم حامی و تجربه در موارد فکری، شناسایی بازار، پیداکردن هدف  است.

شتاب دهنده

شما عزیزانی که در مورد استارت آپ و یا شتاب دهنده ،کسب و کار و در آمد دیجیتالی سوال و یا راهنمایی نیاز داشتید می توانید با گروه مشاورین متخصص مالیم تماس بگیرید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران : …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد