خانه / مقالات / شتاب دهنده چیست

شتاب دهنده چیست

شتاب دهنده چیست

شتاب دهنده چیست پاسخ سوالاتی که در ذهن شما در مورد اینکه شتاب دهنده چیست ایجاد می شود را،از مشاورین مالیم دریافت کنید.

امروزه با رشد بالا و شکل‌گیری استارت اپ در ایران  واژهی  شتاب‌دهنده هم زیاد به گوش می‌خورد و بسیاری از مردم با این مفهوم آشنایی ندارند. در واقع منظور شتاب‌دهنده چیست و آیا این کلمه در ایران جایگاه خود را پیدا کرده است؟ با مالیم علاوه بر آشنایی با مفهوم کلمه شتاب دهنده ، با تمام مراحل انجام این کلمه در فضای مجازی و واقعی اشنا شوید

نکات مهم در شتاب دهنده

قبلا ازین در مورد ایجاد کسب و کار و در آمد دیجیتالی در گروه مالیم  آشنا شدید. همانطور که می دانید استارتاپ و شتاب دهنده اواتک با تعریف عمل یا مجموعه‌ای از انجام  کارها به مفهوم یک حرکت تازه و یک تعاونی یا کسب ‌و ‌کار جدید  فعالیت کرده است.

گروه مشاوره مالیم در زمینه کسب و کار دیجیتالی و استارت آپ  به شما دوستان عزیز راهنمایی می دهد.

به کسب‌وکارهای جدید و نو یا همان استارت اپ همیشه در اول کار با مشکلاتی مواجه می‌شوند. این مشکلات در مسائل مختلفی برای یک استارت اپ  پیش می اید و در اکثر موارد سبب می‌شود که استارت آپ‌ ها با شکست مواجه شده یا از مسیر اصلی خود منحرف شوند.

یکی ازنکات مهم در کسب و کار دیجیتالی این است که باید بدانید مشلات چه هستند و چگونه بر طرف می شود.

مهمترین مشکلات شتاب دهنده چیست

مهمترین مشکلات شتاب دهنده چیست : مهمترین مشکلات و چالش های پیش رو، مشکلات مالی ، رفتاری ،بازارشناسی و شناسایی اهداف بازار در کسب و کا یا همان استارت آپ است، که کسب ‌و کارهای نو و جدید با آنها روبرو می‌شوند.

این مشکلات را می توان برطرف کرد ولی در اکثر موارد باعث می شوند که استارت آپ ها با چالش و مشکلات مواجه شوند شوند.. مهمترین دلایل تأثیر گذار  مشکلات موجود در شکست سریع استارتاپ‌ها این است که از حمایت کننده برخوردار نیستند و اکثر ایت شرکت ها تجربه ندارند.

هر چند بعضی از افراد فکر می‌کنند عدم وجود حامی مالی می‌تواند چالش بزرگی برای یک یک شرکت کسب و کار نوپا باشد. اما تجربه این راثابت کرده است که هر چند چالش های مالی زمینه را برای  شکست استارتاپ‌ها به وجود می آورد ولی مشکل اصلی عدم حامی و تجربه در موارد فکری، شناسایی بازار، پیداکردن هدف  است.

در سال ۲۰۰۵ در آمریکا مفهوم شتاب‌ دهنده تغییر کرد و شتاب‌دهنده استارت اپ‌ ها یعنی گروه یا شرکتی و یا تعاونی که از نظر مالی‌، رفتاری و تجربه از استارتاپ‌ها حمایت کرده و موارد مهم آموزشی لازم را در کمترین مدت زمانی به استارتاپ‌ها ارائه می‌کند.پس شتاب‌دهنده‌ها با سرمایه ‌گذاران فرق زیادی دارند و شتاب دهنده ها تنها حامیان نیستند.

شما عزیزانی که در مورد استارت آپ و یا شتاب دهنده کسب و کار سوال و یا راهنمایی نیاز داشتید می توانید با گروه مشاورین متخصص مالیم تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹