خانه / استعدادهای درخشان / شرایط المپیادهای دانش‌آموزی

شرایط المپیادهای دانش‌آموزی

شرایط المپیادهای دانش‌آموزی

شرایط المپیادهای دانش‌آموزی برای داوطلبان و دارندگان مدال های نقره و برنز داخل المپیادهای دانش‌آموزی با استفاده از شرایط استعدادهای درخشان به شماره ۲۱/۷۷۸۹۷ مورخ ۹۳/۰۵/۰۵ مصوب شورای هدایت استعدادهای درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» برای اینکه در آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ شرکت کرده باشند.

باید از تاریخ ۹۶/۰۷/۰۴ لغایت ۹۶/۰۷/۱۰ به آدرس سایت سازمان سنجش کشور مراجعه نمایند و نسبت به ثبت ‌نام و انتخاب ۵ کدرشته ‌محل از دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال  ۱۳۹۶ (دفترچه شماره ۲) اقدام کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مالیم تماس حاصل فرمایید.

برای بدس اوردن جدید ترین اخبار تحصیلی و کنکوری با مشاوره تحصیلی مالیم کافی است ارتباط برقرار کنید.

ثبت نام المپیاد دانش آموزی ۹۶-۹۷

لازم به ذکر است مطابق ماده ۲ آیین‌نامه مذکور برای ۱۰ درصد ظرفیت در محل به افرادی که شرایط این آیین‌نامه اعم از دارندگان نشان طلا، نقره و برنز کشوری المپیادهای دانش آموزی، دانشجویان نمونه کشوری در دوره کاردانی، رتبه های اول تا سوم نهایی جشنواره جوان خوارزمی در دوره‌های دانش آموزی یا کاردانی و دانش آموخته رتبه اول دوره کاردانی به شرط کسب حدنصاب نمره علمی لازم  اختصاص می‌یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مالیم تماس حاصل فرمایید.

به منظور تسریع کار و اعلام نتایج سریعتر، خواهشمند است با درنظر گرفتن محدودیت ظرفیت به ویژه در رشته‌ محل‌های پرطرفدار، انتخاب رشته نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹