خانه / اعزام دانشجو / شرایط تحصیل دندانپزشکی در انگلیس

شرایط تحصیل دندانپزشکی در انگلیس

شرایط تحصیل دندانپزشکی در انگلیس

شرایط تحصیل دندانپزشکی در انگلیس و دوره های دندانپزشکی در انگلیس به طور کلی پنج سال گذشته بوده و در سطح آکادمیک و فنی مورد نیاز است. دانش آموزان دندانپزشکی علت، پیشگیری، مدیریت و درمان بیماری های دهان و دندان را مطالعه خواهند کرد.

دندانپزشکی یکی از رقابتی ترین دوره ها در انگلستان است که برای درخواست داوطلب موفق نیاز به رتبه های عالی تحصیلی، تعهد برای تکمیل دوره های طولانی و مهارت های عملی و ذهنی مورد نیاز برای تمرکز طولانی مدت دارد. فارغ التحصیلان دندانپزشکی دوره خود را با کارشناسی جراحی دندانپزشکی (BDS) به پایان خواهند رساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مرکز ما تماس حاصل فرمایید

درخواست یک دوره دندانپزشکی؟

مالیم گروه می تواند با برنامه دندانپزشکی شما را کمک کند. مشاوره رایگان خود را در مالیم گروه یا از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۵۲۴۳ و مورد خدمات دندانپزشکی ما بیاموزید.

اولین سال تحصیلی بر دانش پایه پزشکی و بالینی در زمینه های آناتومی، فیزیولوژی، زیست شناسی دهان و بیوشیمی تمرکز خواهد کرد. این مطالعات علمی در سطح تحصیل ادامه خواهد داشت.

حرفه ای در دندانپزشکی

فارغ التحصیلان دندانپزشکی در ابتدا به عنوان کارآموز در NHS یا بخش خصوصی شروع به کار می کنند. با توجه به تخصص بسیار تخصصی که فارغ التحصیلان دندانپزشکی دارند، آنها می توانند قبل از انجام تغییرات بعدا در یک حرفه خاص در اوایل حرفه خود تخصص ببخشند.

شغل شامل دندانپزشکی، بهداشت دهان و دندان، درمانگران دندانپزشکی، تکنسینهای دندانپزشکی و پشتیبانی دندانپزشکی هستند، در حالیکه در حال تبدیل شدن به یک دندانپزشک نیز بسیار پرکار هستند.

شرایط ورود دندانپزشکی

استاندارد بین المللی لیسانس: ۳۷ امتیاز.

الزامات استاندارد A: AAA شامل شیمی و زیست شناسی.

الزامات استاندارد آیلتس: ۷٫۰ کلی، با هیچ کمتری از ۶٫۵ در هر یک از جزء.

کلاس های آمادگی آیلتس

اگر نیاز به بهبود نمره IELTS قبل از شروع دوره دندانپزشکی دارید، برای کلاس های انعطاف پذیر IELTS منعطف در مرکز لندن ثبت نام کنید.

لطفا توجه داشته باشید که شرایط ورود برای هر دانشگاه انگلستان متفاوت است.

دانشگاه که در انگلیس رشته دندانپزشکی را ارائه می دهند

دانشگاه ابردین

دانشگاه کاردیف

دانشگاه داندی

دانشگاه دورام

دانشگاه شرق انگلستان

دانشگاه ادینبورگ

دانشگاه اکستر

دانشگاه گلاسکو

دانشگاه سنت اندروز

ملکه دانشگاه بلفاست

دانشگاه وارویک

لطفا توجه داشته باشید که شرایط ورود برای هر دانشگاه انگلستان متفاوت است.

من دندانپزشکی را می توانم مطالعه کنم؟

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد بهترین دوره های دندانپزشکی در انگلستان، جزئیات بیشتر در مورد دهمین رتبه دهستان های دانشگاه دندانپزشکی راهنمای راهنمای دانشگاه انگلیستان ۲۰۱۸ را بدست آورید

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹