خانه / اعزام دانشجو / شرایط تحصیل دندانپزشکی در چک

شرایط تحصیل دندانپزشکی در چک

شرایط تحصیل دندانپزشکی در چک

شرایط تحصیل دندانپزشکی در چک چیست؟ آیا امکان فراهم کردن شرایط تحصیل دندانپزشکی در چک وجود دارد؟ در این نوشته قصد داریم به بررسی کامل شرایط تحصیل دندانپزشکی در چک بپردازیم.

گرفتن پذیرش برای تحصیل رشته دندانپزشکی در چک چگونه است؟ آیا برای ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی کشور چک گزینه مناسبی است؟ گرفتن ویزای تحصیلی در کشور چک به چه صورت انجام می شود؟

رشته های گروه پزشکی نظیر دندانپزشکی و داروسازی به دلیل آینده شغلی و موقعیت مناسب اجتماعی از استقبال بسیاری به خصوص در کشور خودمان برخوردارند.از آن جاییکه قبولی در کنکور این رشته ها سخت به نظر می رسد بسیاری از متقاضیان حاضرند با پرداخت شهریه های هنکفت برای ادامه تحصیل به خارج از کشور مهاجرت کنند.

مشاوره تحصیلی
مشاوره تحصیلی

کشور چک به دلیل داشتن دانشگاه های معتبر و برخورداری از اساتید مجرب همه ساله پذیرای بسیاری از علاقه مندان و متقاضیان تحصیل در رشته های پزشکی می باشد.از جمله مزیت های تحصیل در جمهوری چک دریافت شهریه و پرداخت هزینه کم در مقابل دریافت خدمات آموزشی و رفاهی است.

شهر پراک یکی از شهرهای زیبای دنیا می باشد.تحصیل در دانشگاه های این شهرعلاوه بر دریافت خدمات آموزشی با کیفیت،لحظات خوش و به یادماندنی را برای شما فراهم می کند.با تحصیل در شهر پراگ این فرصت را به دست می آورید که مدرک MDDr که همان معادل DDS است را دریافت کنید.ویژگی این مدرک در این است که در کل اتحادیه اروپا و همچنین آمریکا مورد تایید قرار می گیرد و شخص می تواند با داشتن این مدرک در بهترین دانشگاه های اروپا و آمریکا ادامه تحصیل بدهد.

دانشگاه چارلز یکی از بهترین دانشگاه های علوم پزشکی کشور چک می باشد که از نظر قدمت یکی از قدیمی ترین دانشگاه ها در قاره اروپا می باشد.این دانشگاه بعنوان اولین دانشگاه کشور چک توانست مدرک وزارت آموزش عالی ایالات متحده را کسب کند.

هزینه تحصیل در چک

قابل توجه متقاضیان تحصیل در این دانشگاه فعالیت های تحقیقاتی با پیاده سازی متدهای بروز تشخیص و روش های درمانی جدید و مدرن همراه است.مهم ترین این متدها به عبارت زیر است: جراحی انکولوژیک و براکی تراپی،تراوات بینی،ایمپلنت دندانی،بازسازی پروتز در افراد ناتوان،درمان بیماری هایی پریودنتال،داروی خوراکی،حفاظت و نگهداری دندانپزشکی از اشخاص مبتلا به اختلال روحی و روانی و….

دوره زمان تحصیلی در دانشگاه پراگ چک ۵ سال است که تدریس به زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی ارائه می شود.تعداد واحد های درسی قابل ارائه که باید توسط دانشجویان گذرانده شود ۳۰۰ واحد است و شهریه پرداختی برای تحصیل در این دانشگاه ۱۲ هزار یورو در سال است.

اخذ پذیرش تحصیلی در این دانشگاه مشروط به حضور و کسب نمره قبولی در امتحان SAT می باشد.این امتحان هرساله توسط مراکز خاصی در سراسر دنیا برگزار می شود.

این امتحان در حوزه های فیزیک،ریاضی،شیمی و زیست شناسی می باشد که دانشجو بنا به علاقه و توانایی خود در یکی از این حوزه ها شرکت می کند.متقاضیان معمولا در امتحانی که در ماه MAY برگزار می شود شرکت می کنند.نتایج آزمون یک ماه بعد از برگزاری این آزمون اعلام می شود.برای ورود به دانشگاه باید امتیازی در حدود ۱۸۵۰ کسب کنید.

با در نظر گرفتن شرایط سخت در تایید و پذیرفتن دانشجوها برای ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه های چک برخی از دانشگاه های معتبر این کشور با برگزاری دوره های تخصصی پزشکی به نام FOUNDATION دانشجویان را برای ورود به بهترین دانشگاه های این کشور آماده کنند.

دانش آموزان باید در این دوره های تخصصی به شدت و سختی درس بخوانند و با تمرکز بر دروس تخصصی خود را برای امتحان ورودیه دانشگاه های تراز اول آماده کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تحصیل دندانپزشکی در چک با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹