خانه / تکمیل ظرفیت / شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری در فرآیند تکمیل ظرفیت دانشجویان از ۲طریق در دانشگاه ها جذب میشود.یک راه جذب دانشجویان براساس سوابق تحصیلی آن ها است.راه دیگر برای کسانی است که در جلسه کنکور حضور فیزیکی داشته باشند.لازم به ذکر است که دانشگاه های دولتی  پیام نور،غیرانتفاعی وپردیس های خودگران دانشجویان خود را از طریق سوابق تحصیلی آن ها جذب میکنند که اکثر دانشجویان به این نکته مهم توجه لازم را ندارند.

برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

به هرحال برای نام نویسی در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶ براساس سوابق تحصیلی دانشجویان ومتقاضیان نیاز به حضور فیزیکی متقاضی در جلسه کنکور سراسری نمیباشد.به بیان واضح تر پذیرش متقاضی براساس معدل دیپلم وپیش دانشگاهی صورت میگیرد.

جذب دانشجویانی که در کنکور سراسری حاضر بودند متفاوت است.طبق روان سال های پیش آن ها میتوانند در رشته های دانشگاه های سراسری و روزانه نام نویسی کنند.به بیانی واضح تر آن ها از این امتیاز برخوردارند که حتی در رشته هایی که مورد استقبال دانشجویان قرار دارد نظیر پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی قبول شوند.

تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

در این روش جذب دانشجو سوابق تحصیلی ملاک ارزش گذاری نمیباشد.

لازم به ذکر است درست مانند انتخاب رشته،دانشجویانی که در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶ قبول میشوند دیگر از امتیاز نام نویسی در کنکور سراسری ۹۷ برخوردار نیستند.پس اگر هنوز نیم نگاهی به کنکور سراسری ۹۷ دارید،با در نظر گرفتن این نکته در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت سراسری شرکت کنید.مشاوران ارشد مالیم گروه آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما دانشجویان عزیز هستند.

برای دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری کلیک کنید.

در صورتی که دانشجویان در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶ قبول شوند،قبولی قبلی آن ها باطل میشود.در صورتی که متقاضی در تکمیل ظرفیت درمقطع روزانه قبول شود یا قبولی قبلی او هم در مقطع روزانه باشد،با محرومیت کنکور ۹۷ محروم میشوند.

درصورت قبولی در تکمیل ظرفیتفبا دانشجویان مطابق با مقررات دانشجویان انتقالی برخورد میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به خانواده بزرگ مالیم گروه بپیوندید.

۳ دیدگاه

  1. سلام زمان دقیق کنکور تکمیل ظرفیت کارشناسی ازاد چه زمانی است

  2. مشاوران مالیم گروه

    سلام
    انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۶ از روز دوشنبه ۲۴ مهر ماه لغایت ۲۷ مهر می باشد

  3. سلام.
    من کنکور ۹۵ شرکت کردم مهر ماه روزانه قبول شدم انصراف دادم بعد تو تکمیل ظرفیت ابان ماه (۹۵)شرگت کردم و‌ صرفا برااساس سوابق تحصیلی روزانه قبول شدم والان ترم ۳هستم وضعیت من برای کنکور ۹۷ چطوریه؟ میتونم شرکت کنم برای گزینش روزانه؟ برای ازاد چطور؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹