خانه / اعلام نتایج / شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش به چه صورت است؟در این نوشته قصد داریم به بررسی شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش بپردازیم.

همه ساله فارغ التحصیلان زیادی تمایل دارند تا در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام کنند از این رو سوالات زیادی در این باره از مشاوران پرسیده می شود.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش
شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

حدود ۳/۱ ظرفیت کل پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش مختص ایثارگران و رزمندگان است.به این ترتیب که ۲۵ درصد کل این پذیرش مختص ایثارگران،۵ درصد نیز به متعلق به رزمندگانی است که سابقه حضور آن ها در منطقه عملیاتی حدود ۶ ماه باشد و در نهایت ۳درصد سهمیه پذیرش نیز مربوط به افراد معلولان می باشد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش چه موقع است؟ به دلیل اینکه زمان دقیق برای ثبت نام و نام نویسی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص نشد،در زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی زمان دقیق ثبت نام نیز مشخص می شود.دفترچه تا پایان فروردین ماه انتشار می یابد.

حدود ۱۵ الی ۲۰ روز بعد از مشخص شدن زمان ثبت نام به متقاضیان فرصت داده می شود تا نسبت به نام نویسی خود اقدام کنند.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش چه موقع است؟ همانطور که در بالا اشاره کردیم هنوز دفترچه ثبت نام و نام نویسی  آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر نشده است در نتیجه فعلا زمان دقیق برگزاری این آزمون مشخص نشده است ولی چیزی که کاملا مشخص است این است که با وجود اینکه زمان برگزاری این آزمون در ماه مبارک رمضان است دچار تغییر نخواهد شد.

در هر صورت ۱۰ روز بعد از برگزاری آزمون نتایج آن اعلام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹