خانه / بدون کنکور / شرایط ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور ایلام

شرایط ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور ایلام

دندانپزشکی بدون کنکور ایلام

دندانپزشکی بدون کنکور ایلام :دانشگاه های آزاد وعلمی کار بردی و علوم پزشکی در راستای اهداف علمی پژوهشی خود و ادامه تحصیل علاقه مندان به رشته های پزشکی که موفق به کسب رتبه خوب در آزمون کنکور نشده اند در چندین رشته از پیرا پزشکی و دندان پزشکی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور پزشکی  البته نه به صورت عمومی را انجام می دهد.

ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور ایلام

ادامه تحصیل در رشته های دندانپزشکی و داروسازی و پزشکی دغدغه خیلی از افرادی است که در کنکور پزشکی قبول نشدند. از این رو  در مناطق محروم ظرفیت پذیرش دانشجویان بومی مناطق محروم افزایش یافته است.  ثبت نام بدون کنکور در رشته های دارو سازی و دندان پزشکی انجام می نمی شود و در دانشگاه های آزاد و دانشگاه های علمی کاربردی این دورشته بدون کنکور دانشجو پذیرش نمی کنند.

شرایط ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور ایلام

پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه ازاد :رشته ی دندانپزشکی و داروسازی  جز رشته هایی هستند که نیاز به کنکور دارند و پذیرش در دانشگاه با قبولی در آزمون امکان پذیر است.

ثبت نام بدون کنکور در رشته ی دندانپزشکی  و داروسازی امکان پذیر نیست ولی با توجه به شرایط خاص و ضوابط و سوابق تحصیلی متقاضی پس از اعلام پذیرش با کنکور این رشته از سوی دانشکده علوم پزشکی انجام می شود اما دانشگاه ایلام بنا به ظرفیت های محدودی که دارد می تواند رشته ی دندان پزشکی و رشته های پیراپزشکی دانشجو می پذیرد.

ثبت نام دندانپزشکی با کنکور در ایلام جدا از سوابق تحصیلی داوطلب، شرایط عمومی و خصوصی خود را دارد

شرایط عمومی ب طور خلاصه این که تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.عدم سوء پیشینه کیفری و از نظر نظام وظیفه ی عمومی داوطلب منع قانونی برای ادامه تحصیل نداشته باشد.

برای ارتباط با مشاوره مالیم گروه می توانید از طریق تلفن ثابت تماس برقرار کنید.مشاوریم مالیم گروه همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱ شب آماده راهنمایی و پاسخ به سوالات شما عزیزان هستند.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته حقوق اداری بدون کنکور

رشته حقوق اداری بدون کنکور

رشته حقوق اداری بدون کنکور رشته حقوق اداری بدون کنکور در کدام دانشگاه ها ارائه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *