خانه / دکترای تخصصی / شرایط ثبت نام کنکور ۹۷ دکتری

شرایط ثبت نام کنکور ۹۷ دکتری

شرایط ثبت نام کنکور ۹۷ دکتری

شرایط ثبت نام کنکور ۹۷ دکتری :داوطلبان  کارشناسی ارشد برای  ثبت نام آزمون دکتری تا آخر شهریور فرصت دارند که نسبت به معدل خود ثبت نام را انجام دهند.

در ابتدا باید بگوییم داوطلبانی در مقطع دکتری حرفه ای و یا کارشناسی ارشد با معدل ۱۴ فارغ التحصیل شدند حق ثبت نام در این آزمون را ندارند.”بجز داوطلبانی که در مقطع کارشناسی ارشد پیوسته ،دکترای پزشکی و دامپزشکی در این موضوع مستثنا هستند ”

داوطلبانی که در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای با معدل بالای ۱۴ فارغ التحصیل شدند لازم است هنگام ثبت نام پس از مطالعه دفترچه معدل خود را در قسمت مربوطه ثبت کنند.

همچنین داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون دکتری را دارند و به صورت دقیق و کامل نمی دانند که چگونه باید ثبت نام خود را در چه تاریخی تکمیل کنند می توانند با  مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس بگیرند.

در این مقاله می خواهیم به شرایط ثبت نام کنکور ۹۷ دکتری دانشگاه آزاد و سراسری اعلام کنیم

نحوه ثبت نام کنکور دکتری ۹۷

در ابتدا باید برای دریاف کارت ثبت نام و تهیه شماره سریال ۱۲ رقمی  به همراه دفترچه راهنمایی ثبت نام کنکور دکتری ۹۷ _۹۸ به مرکز اطلاع رسانی مراجعه کنند.

داوطلب در کنار تکمیل دفترچه راهنمای ثبت نام باید فایل عکس اسکن شده خود را تهیه کند.

برای ثبت نام مدارک لازم را تهیه کرده و هنگام ثبت نام ارائه دهند.

هزینه برای ثبت نام داوطلبان کنکور ۹۷ دکتری مبلغ شصد هزار تومان است که داوطلبان باید به صورت الکترونیکی به وسیله کارت های بانکی عضو شتاب در پایگاه های اطلاع رسانی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

داوطلبان به این نکته توجه کنند که پس از تکمیل ثبت نام خود شماره سریال و شماره پرونده را در یک برگه پیرینت گرفته و نزد خود نگهدارند.

شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر نسبت به تهیه دفترچه راهنما ثبت نام کنکور دکتری و  شرایط های لازم و نحوه ثبت نام آمزمون دکتری ۹۷ و همچنین تکمیل ظرفیت دکتری سراسری می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹