خانه / جامع علمی کاربردی / شرایط مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی

شرایط مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی

شرایط مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی

شرایط مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی :شرایط مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی چیست ؟ دانشجویان زیادی در دانشگاه علمی کاربردی سراسر کشور وجود دارند ، که بنا به دلایلی قصد دارند  در دانشگاه دیگری برای ادامه تحصیل مهمان شوند ، و از نحوه و شرایط مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی اطلاع ندارند از این رو بر خود واجب دانستیم تا در این باره اطلاعاتی را در اختیار شما دانشجویان عزیز قرار دهیم .

دانشجوباید درخواست خود مبنی بر مهمان شدن در دانشگاه دیگری را در سامانه دانشگاه علمی کاربردی ثبت کند .  تارخ مراجعه برای درخواست برای ترم پاییز از اول خرداد شروع وتا پانزده خرداد ادامه دارد ، و برای ترم بهمن از پانزده بهمن شروع و تا سی آذر ادامه دارد .

بخشی از ظوابط وشرایط مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی به شرح زیر است و برای اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی مالیم تماس بگیرید.

شرایط ثبت نام مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی

شرایط مهمان شدن بر اساس ازدواج وطلاق اگر دانشجوی خانم پس از پذیرش در دانشگاه ازدواج کند می تواند درخواست مهمان شدن به دانشگاه محل زندگی همسر یا نزدیک ترین دانشگاه به محل زندگی همسر بدهد . اگر دانشجو درهنگام پذیرش در دانشگاه متاهل باشد ، و بعد از آن از همسر خود جدا شود ، می تواند درخواست مهمان شدن به نزدیک ترین دانشگاه محل زندگی والدین خود را بدهد.

شرایط مهمان شدن بر اساس دانشجویان خانواده های ایثار گر وشهدا بر اساس بخش نامه وزارت علوم تحقیقات وفناوری .

شرایط مهمان شدن بر اساس دانشجویان معلول و بیمار اگر دانشجو بیماری صعب العلاج داشته باشد ، یا از نظر جسمی وحرکتی معلولیت داشته باشد ، می تواند در صورت تائید پزشک معتمد دانشگاه درخواست مهمان شدن به دانشگاه دیگری را بدهد .

شرایط مهمان شدن بر اساس سرپرستی خانواده اگر دانشجویی حکم سرپرستی ، قیم نامه ، امین بر عاجز ، کفالت وحضانت اقوام درجه یک خود را از مراجع قضایی گرفته باشد ، می تواند در خواست مهمان شدن بدهد .

شرایط  بر اساس فوت والدین ، همسر و فرزند  در صورت فوت پدر یا مادر دانشجوی مجرد ،یا همسر و فرزند دانشجوی متاهل می توان درخواست مهمان شدن داد .

شرایط بر اساس خانواده کارکنان دانشگاه علمی کاربردی اگر دانشجوهمسر یافرزند کارکنان رسمی دانشگاه علمی کاربردی باشد می تواند در خواست مهمان شدن بدهد .  برای راهنمایی و مشاوره بیشتردراین رابطه می توان با کارشناسان مرکز تماس برقرار کرد .

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹