خانه / مشاوره تحصیلی / شماره تلفن مشاوره کارشناسی ارشد

شماره تلفن مشاوره کارشناسی ارشد

شماره تلفن مشاوره کارشناسی ارشد

شماره تلفن مشاوره کارشناسی ارشد :امروزه بسیاری کار ها در منزل به صورت آنلاین یا با تماس تلفن حل می شود.دانشجویان دوره کارشناسی ارشد پس از اخذ مدرک کارشناسی برای دریافت اطلاعات کامل انتخاب رشته ،انتخاب دانشگاه ،گرایش های رشته ی مورد نظر ، و تمامی مسائل دانشگاهی که در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد دچار مشکلات زیادی می شوند و برخی از روی عدم آگاهی در انتخاب رشته و ثبت نام دچار مشکل می شوند.

اما داوطلبان دوره کارشناسی ارشد برای کسب اطلاعات کامل می توانند با مشاوره تحصیلی در مورد مسائل دانشگاهی خود کسب اطلاعات کنند.بسیاری از داوطلبان از مراکز مشاوره تحصیلی اطلاع کامل ندارند و یا به دلایل مختلف از مراجعه حضوری به مرکز مشاوره اجتناب می کنند.

برای راحتی دانشجویان و داوطلبان تحصیلی ، مشاوره تحصیلی تلفنی بهترین راه و راحترین راه برای کسب اطلاعات در زمینه تحصیلی می باشد و داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد با تماس تلفنی می توانند با مشاوره تحصیلی مالیم گره تماس برقرار کنند.

اولین کار برای انتخاب رشته خوب باید تصورات غلط را از بین ببرید و اطلاعات کامل نسبت به انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد کسب کنید.یکی از باور های غلط در انتخاب رشته لحاظ کردن شانس در اولویت انتخاب رشته است.

شماره مشاور برای انتخاب رشته ارشد

شما برای انتخاب رشته در ابتدا باید میزان علاقه خود را نسبت به رشته مورد نظر بدانید و اولویت بندی رشته های خود را بایک مشاور انجام دهید.برگه انتخاب رشته حدود صد فرصت را برای شما ایجاد کرده است که می توالنید با اطلاعات کامل و بررسی دقیق انتخاب رشته خود را انجام دهید.

برای مشاهده صفحه  مشاوره تلفنی برای انتخاب رشته ارشد کلیک کنید

همچنین می توانید برای بررسی رتبه های کنکور و انتخاب رشته از مشاوره تحصیلی مالیم گروه راهنکایی بگیرید.شما می توانید از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه در هر زمان و در هر نقطه انتخاب رشته خود را انجام دهید و تمامی اطلاعات مربوط به انتخاب رشته و مسائل دانشگاهی و تحصیلی را از مشاوران مالیم گروه کسب کنید.

برای اربتط با مشاوره تلفنی انتخاب رشته ارشد مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹