خانه / مشاوره تحصیلی / شماره مشاور تحصیلی

شماره مشاور تحصیلی

شماره مشاور تحصیلی

شماره مشاور تحصیلی مشاوره تحصیلی یکی از اقدامات بسیار مفیدی است که چندی است در کشور برای مقاطع مختلف تحصیلی صورت می گیرد و این امر باعث شده است که وضعیت دان آموزان و دانشجویان پیشرفت چشم گیری داشته باشند . با توجه به اینکه سالین تعداد متقاضیان کنکور دانشگاه های سراسری رو به افزایش است و سوالات کنکور به نوعی سال به سال مفهومی تر می شود،

ممکن است این امر باعث ایجاد استرس و ترس در دانش آموزان شود . پس مشاوره می تواند بهترین راه برای این افراد باشد تا بتوانند به صورت اصولی درس بخوانند . مشاوره کمک به دانش آموران کمک میکند که از تلاشی که انجام می دهند بهترین نتیجه را بگیرند.این مسئله بسیار مهم است که فرد برای ادامه تحصیل خود دید بازی داشته باشد و  تا بتواند بهترین تصمیم را بگیرد.

بسیار مشاهده شده است که دانش آموزان و دانشجویان بسیاری به دلیل انتخاب رشته تلفنی نادرست مجبور شده اند تحصیل خود را رها کرده و یا رشته ی خود را عوض کنند . یکی از اصلی ترین اموری که مشاور به آن می پردازد مسائل روحی فرد و شناخت علایق اوست تا بتواند به او برای انتخاب مسیری درست برای پیشرفت کمک کند.

شماره تلفن مشاور تحصیلی کنکور

همچنین با پیگیری های مستمر و دائم نقاط ضعف دانش آموز شناخته می شود و به ندرت بر روی آن ها کار شده تا فرد بتواند آنها را تقویت کرده و یا به نقطه قوت تبدیل کند.

از مزایای دیگر مشاوره افزایش اعتماد به نفس فرد است زیرا می تواند مشکلات خود را به راحتی با مشاور در میان بگذارد . اگر این مشکلات در زمان مناسب حل نشود ممکن است مانع پیشرفت و موفقیت  فرد شود و نتواند به جایگاه مناسبی دست یابد . دانش آموزان اگر بتوانند به درستی نقاط ضعف و قوت ، علایق خود را به خوبی بشناسند می توانند به راحتی تصمیم گیری نمایند.

که این امر وظیفه ی افرادی است که دارای اطلاعات بالاتری نسبت به آنان می باشند و نسبت به آنها تجربه ی بیشتری دارند.

گروه مالیم متشکل از کارشناسان و متخصصانی است که با استفاده از تجارب خود می توانند دانش آموزان عزیز را به خوبی راهنمایی کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی مالیم تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹