خانه / سراسری / شهریه دانشگاه های بین المللی پردیس

شهریه دانشگاه های بین المللی پردیس

شهریه دانشگاه های بین المللی پردیس

شهریه دانشگاه های بین المللی پردیس به چه صورت تعیین می شود؟

شهریه دانشگاه های بین المللی پردیس چه مقدار است؟

آیا با این میزان شهریه دانشگاه های بین المللی پردیس امکان ادامه تحصیل در بعضی رشته های خاص برای داوطلبان و متقاضیان وجود دارد؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد پرداخت اقساطی شهریه دانشگاه ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی شهریه دانشگاه های بین المللی پردیس بپردازیم.

شهریه دانشگاه های بین المللی پردیس
شهریه دانشگاه های بین المللی پردیس

دانشگاه های پردیس خودگردان یا همان بین الملل با فراهم کردن بستری در جذب و پذیرش متقاضیان که از قبولی در دانشگاه های دولتی و روزانه بازماندند،تعداد بیشتری از جوانان را نسبت به تحصیل در رشته هایی نظیر پزشکی و پیراپزشکی مشتاق کرده است.البته این پذیرش و ثبت نام مشروط به حضور در کنکور سراسری و کسب رتبه مورد نظر است و باید هزینه و شهریه تصویب شده برای ثبت نام پرداخت شود.

حال سوالی که مطرح می شود مقدار شهریه دریافتی دانشگاه است که آیا امکان تحصیل وجود دارد؟

باید بیان کنیم که شهریه دریافتی دانشگاه های پردیس خودگردان پزشکی از شهریه سایر دانشگاه ها بیشتر است.

شهریه پردیس خودگردان ( بین الملل ) پزشکی

اولین رشته ای که در دانشگاه های پردیس خودگردان علوم پزشکی تدریس شد رشته پزشکی بود.از این رو یکی از سوالات رایج میزان شهریه رشته پزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان است.شهریه دانشگاه های پردیس خودگردان هرساله دستخوش تغییرات می شود.

شهریه کلیه واحدهای پردیس خودگردان پزشکی در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ برای هر دو ترم به میزان ۱۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بوده است که این مقدار برای سال تحصیلی بعدی به میزان ۱۰ الی ۱۵درصد افزایش می یابد.البته این میزان شهریه برای سه دانشگاه پردیس بین الملل مستقر در تهران که شامل دانشگاه های علوم پزشکی تهران،شهید بهشتی و ایران نمی باشد و برای این دانشگاه های حدود ۱۲ درصد بالاتر از شهریه سایر دانشگاه ها می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹