خانه / بدون کنکور / شهریه رشته روانشناسی بدون کنکور

شهریه رشته روانشناسی بدون کنکور

شهریه رشته روانشناسی بدون کنکور

شهریه رشته روانشناسی بدون کنکور :

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج – رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه ازاد – رشته روانشناسی بدون کنکور – تحصیل در رشته روانشناسی بدون کنکور

برای دریافت مشاوره تحصیلی با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

شهریه ی رشته ی روان شناسی صرفا بر اساس سوابق تحصیلی به این نحو می باشد که فرد متقاضی بخواهد در کدام دانشگاه و در چه دوره ای (کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا حتی دکترا) نیز بخواهد تحصیل کند. شهریه ها در هر زمان افزایش و یا کاهش می یابند و یک مبلغ ثابتی معمولا نمی باشد. شهریه ی ثابت هر دانشگاه بستگی به نوع رشته و نوع دوره و دانشگاه دارد اما شهریه ی متغییر وابسته به نوع واحد و تعداد واحد انتخابی هر ترم می باشد. برای اطلاع از مقدار شهریه ی هر رشته و دانشگاه می توانید به پایگاه اینترنتی دانشگاه مرورد نظر خود مراجعه نموده و از مقدار شهریه های ثابت و متغییر نیز آگاه شوید.

چگونگی ثبت نام در رشته ی پذیرفته شده

ثبت نام ها معمولا دو مرحله دارد : اول مرحله ی ثبت نام اینترنتی که در آن داوطلب با ارائه ی عکس های اسکن شده از مدارک خود و همچنین ارائه ی مشخصات فردی خود در پایگاه اینترنتی دانشگاه مورد نظر اقدام به ثبت نام اینترنتی بکند. مرحله دوم می شود مرحله ی ثبت نام حضوری که داوطلب به دانشگاه جهت ثبت نام مراجعه نموده و مدارک لازم را حضوری تحویل می دهد. شما برای آگاهی از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام اینترنتی نیز می توانید به پایگاه اینترنتی دانشگاه مورد نظر خود نیز مراجعه نمایید. پس از ثبت نام و انتخاب واحد برای ترم خود می توانید برای اطلاع از تاریخ دقیق شروع کلاس ها نیز با شاره تماس دانشگاه مربوطه تماس گرفته و از ان ها جویا شوید و یا در حین ثبت نام حضوری خود مسئولین دانشگاه شما را از تاریخ دقیق شروع کلاس ها می تواند مطلع سازد تا دچار مشکل در این مورد نشوید.

رشته ی روانشناسی و ویژگی های مربوط به آن

رشته ی روانشناسی معمولا یک رشته ی پر طرفدار در بین افراد خصوصا خانم ها می باشد. این رشته به این جهت پر طرفدار است که نیاز جامعه به یک روانشناس در زمینه های مختلف زیاد می باشد و هر زمان یک روانشناس موفق می تواند شروع به کار نمایید. توجه داشته باشید که اگر یک روانشناس معروفی شوید م یتوانید درآمد بالایی از شغل خود کسب کنید و عکس این حالت نیز برقرار است. از دیگر ویژگی های مفید این رشته آن است که یک روانشناس میتواند زندگی خود را به خوبی مدیریت نماید و حتی افکار بسیاری از انسان ها را بخواند و آن ها را به خوبی شناخته و در دام ان ها نیفتند.

اگرهم در این رشته شروع به کار ننمایید باز هم از آن جهت که می توانید آموزه های خود را در زندگی خود نیز به کار ببرید برای شما مفید و به صرفه خواهد بود. یکی از دلایل پر طرفدار بودن این رشته آن است که از تمام گروه های ریاضی، تجربی و انسانی می تواند به این رشته ورود پیدا کرد اما چون این رشته جزو رشته های شاخص در بین گروه آزمایشی انسانی است از انسانی پذیرش این رشته دشوار تر خواهد بود.

روانشناسی در گذشته و حال

در گذشته به ان صورت یک روانشناس یا یک مشاور مطرح نبود و افراد برای حل مشکلات خود به یک ریش سفید که از نظر ان ها فردی بسیار با تجربه بود مراجعه می کردند. اما امروزه با پیشرفت علم و مدرن و به روز شدن عقاید و فرهنگ ها نیاز به یک مشاور متخصص و خوب در تمام زمینه ها چه تحصیلی چه کودک و چه خانواده افزایش یافته است و مردم برای حل مشکلات و مسائل خود به یک مشاور جهت راهنمایی و مشورت مراجعه می کنند.

 

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹