خانه / پزشکی / ضرایب آزمون دکتری علوم پزشکی

ضرایب آزمون دکتری علوم پزشکی

ضرایب آزمون دکتری علوم پزشکی

ضرایب آزمون دکتری علوم پزشکی :تدوین سوالات آزمون دکتری تخصصی شامل دروس تخصصی رشته ی مورد نظر است و ۳۰ سوال برای در استعداد تخصصی  در نظر گرفته شده است و سوال ها برای تمام رشته ها با ضریب یک است و برای رشته های دیگر با ضریب تعیین شده انجام می شود.شما عزیزان برای مشاوره تحصیلی و مشاهده نمونه کارنامه علوم پزشکی کلیک کنید.

ضرایب دروس تخصصی آزمون دکتری علوم پزشکی

شما عزیزان برای اطلاع از ضرایب دروس تخصصی ازمون دکتری می توانید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید و همچنین می توانید از مشاوران تحصیلی مالیم گروه راهنمایی بگیرد.شما عزیزان برای اطلاع  از نحوه ی برگزاری آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی  و ضرایب دروس  های تخصصی و مورد نیاز این آزمون با مشاورین مالیم گروه ارتباط برقرار کنید.

شما عزیزان برای اطلاع از آمون دانشگاه آزاد و دانشگاه سراسری می توانید به دفتر چه ی دکتری مراجعه کنید

گروه علوم پزشکی درمورد نحوه ی برگزاری آزمون phd و دکتری پژوهشی در سال ۹۶ اعلام کرد که امسال این آزمون به سبک GRE انجام میشود.و پس از اعلام نحوه ی برگزاری این آزمون ضرایب دروس آزمون دکتری پژوهشی و دکتری تخصصی از طرف سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام شد.

نحوه ی برگزاری و ضرایب آزمون دکتری علوم پزشکی ۹۶

سازمان سنجش کشور و با توجه به تصمیمات وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی کشور در باره ی نحوهی برگزاری آزمون دکتری  ۹۶به سبک Graduate Record Examinations  به صورت کتبی و موضوعی دکتری تخصصی و پژوهشی برگزار خواهد شد

تمامی سوالات آزمون داروسازی ،علوم پایه ،دندان پزشکی و بهداشت تخصصی بر اساس سبک GRE تنظیم شده است و پس از رای نهایی شورای سنجش به صورت رسمی اعلام می شود.

برای راهنمایی گرفتن و رسیدن به پاسخ سوال های تحصیلی میتوانید همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح تا ۱ شب از طریق تلفن ثابت با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹