خانه / مقالات / قوانین مهاجرت به استرالیا

قوانین مهاجرت به استرالیا

قوانین مهاجرت به استرالیا

قوانین مهاجرت به استرالیا و دستورالعمل های مهاجرت و اقامت دائم به استرالیا و شرایط مهاجرت و اقامت دائم به استرالیا

در اینجا قصد داریم تا توضیحاتی تکمیلی و کامل در رابطه با دستورالعمل های مهاجرت و اقامت دائم به استرالیا و امکانات و مدارکی که می بایست به همراه داشته باشید صحبت نماییم تا بدون هیچ گونه مشکلی کارهای شما برطرف گردد . برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

استرالیا از جمله کشورهای بسیار زیبا و مدرن می باشد و از حواشی های سیاسی به دور بوده و میتواند گزینه مناسبی برای مهاجرت و اقامت دائم باشد .دستورالعمل هایی که برای مهاجرت و اقامت دائم به استرالیا میبایست از آنها پیروی کرد طبق دستورالعمل های جدید کشور استرالیا , به شرح ذیل است :

شرایط مهاجرت به استرالیا

قوانین مهاجرت به استرالیا کسانی که که قصد به مهاجرت و اقامت دائم به استرالیا را دارند می بایست از دستورالعمل های سنی زیر ۵۰ سال برای مهاجرت و اقامت دائم از طریق مهارت و تخصص برخوردار باشند .

کسانی که که نسبت  به گرفتن اقامت دائم در استرالیا و مهاجرت و اقامت دائم به استرالیا اقدام میکنند میبایست مدارک و مشخصات تحصیلی و مدارک شخصی خود را برای سازمان هایی که با دولت استرالیا در ارتباط هستند ارسال کرده و منتظر بررسی مدارک توسط سازمان های مربوطه باشند .

برای مهاجرت و اقامت دائم به استرالیا از طریق مهارت می بایست متقاضی دارای مدرک زبان   IELTS7.0 باشد , در غیر این صورت با داشتن تمامی مدارک لازم , باز هم قادر به مهاجرت و اقامت دائم نخواهد بود چرا که استرالیا یک کشور انگلیسی زبان است و مهاجرت و اقامت دائم به استرالیا لازمه دانستن زبان انگلیسی در حد ielts 6.0 می باشد  .

از دیگر قوانین مهاجرت به استرالیا این است که متقاضی می بایست در کشور استرالیا حداقل دوره های تحصیلی یا کاری را گذرانده باشد .

اگر شما تمامی این دستورالعمل های پایه و مورد نیاز را داشته باشید, یکی از مهمترین نکاتی که می بایست برای مهاجرت و اقامت دائم به استرالیا  به آن توجه داشته باشید زمینه کاری و شغلی شما است .

چرا که هدف مسلما افزایش سطح کیفی زندگی است و اگر کشور مقصد دستورالعمل های و کار شما در آن رونق نداشته باشد میتواند دستورالعمل های بدی را در مهاجرت و اقامت دائم شما به استرالیا بوجود بیاورد .

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران : …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد