خانه / مقالات / قوانین مهاجرت به استرالیا

قوانین مهاجرت به استرالیا

قوانین مهاجرت به استرالیا

قوانین مهاجرت به استرالیا و دستورالعمل های مهاجرت و اقامت دائم به استرالیا و شرایط مهاجرت و اقامت دائم به استرالیا

در اینجا قصد داریم تا توضیحاتی تکمیلی و کامل در رابطه با دستورالعمل های مهاجرت و اقامت دائم به استرالیا و امکانات و مدارکی که می بایست به همراه داشته باشید صحبت نماییم تا بدون هیچ گونه مشکلی کارهای شما برطرف گردد . برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

استرالیا از جمله کشورهای بسیار زیبا و مدرن می باشد و از حواشی های سیاسی به دور بوده و میتواند گزینه مناسبی برای مهاجرت و اقامت دائم باشد .دستورالعمل هایی که برای مهاجرت و اقامت دائم به استرالیا میبایست از آنها پیروی کرد طبق دستورالعمل های جدید کشور استرالیا , به شرح ذیل است :

شرایط مهاجرت به استرالیا

قوانین مهاجرت به استرالیا کسانی که که قصد به مهاجرت و اقامت دائم به استرالیا را دارند می بایست از دستورالعمل های سنی زیر ۵۰ سال برای مهاجرت و اقامت دائم از طریق مهارت و تخصص برخوردار باشند .

کسانی که که نسبت  به گرفتن اقامت دائم در استرالیا و مهاجرت و اقامت دائم به استرالیا اقدام میکنند میبایست مدارک و مشخصات تحصیلی و مدارک شخصی خود را برای سازمان هایی که با دولت استرالیا در ارتباط هستند ارسال کرده و منتظر بررسی مدارک توسط سازمان های مربوطه باشند .

برای مهاجرت و اقامت دائم به استرالیا از طریق مهارت می بایست متقاضی دارای مدرک زبان   IELTS7.0 باشد , در غیر این صورت با داشتن تمامی مدارک لازم , باز هم قادر به مهاجرت و اقامت دائم نخواهد بود چرا که استرالیا یک کشور انگلیسی زبان است و مهاجرت و اقامت دائم به استرالیا لازمه دانستن زبان انگلیسی در حد ielts 6.0 می باشد  .

از دیگر قوانین مهاجرت به استرالیا این است که متقاضی می بایست در کشور استرالیا حداقل دوره های تحصیلی یا کاری را گذرانده باشد .

اگر شما تمامی این دستورالعمل های پایه و مورد نیاز را داشته باشید, یکی از مهمترین نکاتی که می بایست برای مهاجرت و اقامت دائم به استرالیا  به آن توجه داشته باشید زمینه کاری و شغلی شما است .

چرا که هدف مسلما افزایش سطح کیفی زندگی است و اگر کشور مقصد دستورالعمل های و کار شما در آن رونق نداشته باشد میتواند دستورالعمل های بدی را در مهاجرت و اقامت دائم شما به استرالیا بوجود بیاورد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹