خانه / بدون کنکور / لیست رشته های بدون کنکور تهران شمال

لیست رشته های بدون کنکور تهران شمال

لیست رشته های بدون کنکور تهران شمال

لیست رشته های بدون کنکور تهران شمال برای ثبت نام در دانشگاه آزاد در ترم های مهر و بهمن هم می توانید در کنکور شرکت نمایید و هم می توانید بدون نیاز به آن اقدام به ثبت نام نمایید. تنها کافیست مطمئن شوید که این دانشگاه برای رشته مورد نظر شما اقدام به جذب دانشجو بدون کنکور می کند یا خیر ؟

نکته ی دیگر که می بایست قابل توجه شما قرار بگیرد این است که ورود به دانشگاه چه ازطریق کنکور و چه بدون آن تفاوتی با یکدیگر از لحاظ شهریه و قیمت نخواهند داشت و همچنین تغییری در روند آموزشی نخواهد کرد .

ورود به دانشگاه بدون کنکور این امکان را فراهم می کند که افرادی که به هر دلیلی توانایی شرکت در کنکور را ندارند بتوانند ادامه تحصیل بدهند و در رشته مورد علاقه خود به کسب علم بپردازند .

در نوشته قبل اندکی پیرامون رشته معماری بدون کنکور تهران مطالبی را ارائه دادیم.با ما همراه باشید.

ثبت نام رشته های بدون کنکور تهران شمال

تا قبل از ایجاد این شرایط افراد بسیاری به دلیل عدم توانایی برای شرکت در کنکور از ادامه تحصیل محروم می شدند ، اما امروزه هیچ مانعی برای تحصیل وجود ندارد. به جرات می توان گفت در هر رشته ای که شما به آن علاقه مند باشید می توانید به تحصیل بپردازید ، تنها نکته ای که قابل ذکر می باشد این است که رشته های پزشکی و مربوط به آن نیازمند شرکت در کنکور هستند .

اگر هنوز رشته ای را در نظر نگرفته اید و یا در انتخاب آن تردید دارید حتما از کسی کمک و راهنمایی بگیرید تا انتخاب درستی داشته باشید . برای دریافت لیست رشته های بدون کنکور تهران شمال و یا آگاهی از زمان ثبت نام دانشگاه های مختلف می توانید با مشاورین گروه مالیم تماس بگیرید و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید .

دریافت این لیست به شما کمک خواهد کرد تا بدانید رشته مورد علاقه تان در این دانشگاه تدریس می شود یا خیر .

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

هزینه رشته روانشناسی بدون کنکور

هزینه رشته روانشناسی بدون کنکور

هزینه رشته روانشناسی بدون کنکور هزینه رشته روانشناسی بدون کنکور : رشته ی روانشناسی بدون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد