خانه / بدون کنکور / لیست رشته های بدون کنکور جهاد دانشگاهی اهواز

لیست رشته های بدون کنکور جهاد دانشگاهی اهواز

لیست رشته های بدون کنکور جهاد دانشگاهی اهواز

لیست رشته های بدون کنکور جهاد دانشگاهی اهواز اعلام شد.دانشگاه علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی خوزستان (اهواز )در ۱۰ رشته علمی و کاربردی به صورت بدون کنکور اقدام به پذیرش و جذب دانشجو می کند.

طبق گفته رئیس مرکز واحد علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی خوزستان ثبت نام و نام نویسی داوطلبان برای جذب بدون کنکور و آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی این دانشگاه در سال تحصیلی جاری از اوایل شهریور ماه آغاز می شود و به مدت یک هفته وتا اواسط این ماه ادامه دارد.

طبق اطلاع رسانی یک پایگاه خبری موثق منطقه خوزستان به نقل از یکی از مسئولین دانشگاه ،پذیرش بدون امتحان دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی برای دوره مهر سال تحصیلی ۹۶-۹۵ در ۱۰ رشته از ۷شهریورماه شروع شده و تا ۱۳ شهریور ادامه دارد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد اهواز

در ادامه او گفت : پتانسیل ثبت نام و جذب بدون امتحان و آزمون در این ۱۰ رشته به تعداد ۳۰۰ الی ۴۰۰ نفر است و در ادامه افزود :داوطلبانی که علاقه دارند در این رشته های ثبت نام کرده و ادامه تحصیل بدهند باید در محدوده زمانی تعیین شده به سایت سازمان سنجش و دانش کشور مراجعه کرده و آنجا ثبت نام کنند.فهرست نهایی قبول شدگان این رشته ها نیز تا آخر شهریور ماه در سایت سازمان سنجش کشور اعلام می شود.

مسئول ارشد مرکز علمی وکاربردی جهاد دانشگاهی اهواز بیان کرد : رشته های حسابداری دولتی ،شبکه های کامپیوتری،اینترنت و شبکه های گسترده ،سیستم های کامپیوتری و برنامه سازی کامپیوتری در مقطع کاردانی ارائه می شوند و رشته های مهندسی فناوری اطلاعات گرایش امنیت ،مهندسی برنامه نویسی تحت وب ،مهندسی فناوری اطلاعات ،مهندسی سیستم های سخت افزار و مهندسی شبکه های کامپیوتری در مقطع کارشناسی ارائه می شوند.

هنوز تاریخ دقیق نام نویسی حضوری مشخص نشده است و داوطلبان می بایست مدارک زیر را به همراه داشته باشند.

اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی

۶قطعه عکس ۴*۳

اصل و کپی دیپلم یا گواهی موقت دیپلم

برای کسب اطلاعات دقیق در این رابطه با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس حاصل فرمائید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد : رشته ی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد