خانه / بدون کنکور / لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد قزوین

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد قزوین

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد قزوین

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد قزوین و اینکه دانشگاه آزاد قزوین از واحد های دانشگاه آزاد اسلامی است.این دانشگاه در سال ۱۳۷۱با دو رشته, مهندسی کامپیوتر ومهندسی صنایع و ۲۵۰ دانشجو تاسیس شده است,و هم اکنون تعداد دانشجویان این دانشگاه نزدیک به ۳۰ هزار نفر است.

ریاست این دانشگاه را از سال تاسیس تا کنون آقای مرتضی موسی خانی بر عهده دارد.  این دانشگاه در سطح علمی بسیار بالایی نسبت به دانشگاه های منطقه قرار دارد.حتی برخی سطح آن را از نظر علمی در سطح دانشگاه صنعت شریف می دانند. دانشگاه آزاد قزوین در در رتبه بندی سایمگو سال   ۲۰۱۴ در رتبه ۲ کشوری در قرار گرفت,و در سطح جهانیموفق به کسب رتبه ۳۲۸ شد.

برای ثبت نام دانشگاه بدون کنکور دانشگاه ازاد وارد صفحه شوید.

به خاطر نزدیک بودن این دانشگاه به  تهران  از درآمد بالا وموقعیت بسیار خوبی برخوردار است .به همین دلیل توانسته است استادان برجسته ای را به خود جذب کند.این دانشگاه یکی از بزرگترین وپیشرفته ترین سایت های کامپیوتری کشور را داراست ,که از دو قسمت سایت آزاد و سایت اینترنت بوجود آمده است.

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تاکستان

بزرگترین خوابگاه دانشجویی دخترانه خاور میانه به دانشگاه آزاد قزوین تعلق دارد .

مسابقات رپوکات دانشگاه آزاد قزوین تیم های رپوکات این دانشگاه موفقیت های بسیاری را درمسابقات رباتیک به دست آورده است.  .به همین خاطر به قطب رباتیک ایران تبدیل شده است, و از سال ۱۳۸۵ هر ساله مسلبقات رباتیک ایران به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار می شود.

دانشگاه آزاد قزوین دارای ۶ دانشکده است,که عبارتند از:

دانشکده پزشکی و پیرا پزشکی, دانشکده علوم وتحقیقات قزوین, دانشکده مهندسی مکانیک و صنایع, دانشکده مدیریت و حسابداری, دانشکده مهندسی معماری و شهر سازی, دانشکده عمران ونقشه برداری, دانشگده مهندسی برق و کامپیوترو فناوری اطلاعات و مهندسی پزشکی.

دانشگاه آزاد قزوین درمقطع های کاردانی, کارشناسی,کارشناسی ناپیوسته, کارشناسی ارشد و دکترا پذیرش دانشجو دارد. همچنین مانند بقیه دانشگاه های دیگر شیوه ی جذب دانشجوی آن به دوروش پذیرش از طریق کنکور و پذیرش بدون کنکور است.

برای دریافت مشاوره تحصیلی با مشاوران مالیم از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

ثبت نام بدون کنکور رشته های فنی حرفه ای

ثبت نام بدون کنکور رشته های فنی حرفه ای

ثبت نام بدون کنکور رشته های فنی حرفه ای ثبت نام بدون کنکور رشته های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *