خانه / بدون کنکور / لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد مهدیشهر

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد مهدیشهر

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد مهدیشهر

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد مهدیشهر ۹۶ – ۹۷چیست؟ برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد مهدی شهر ۹۶ – ۹۷این نوشته را تا پایان مطالعه کنید.

علاوه بر دانشگاه های پیام نور،دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه غیرانتفاعی چند سالی است که دانشگاه آزاد از طریق سایت سنجش دانشگاه آزاد اقدام به جذب دانشجویان و متقاضیان تحصیل به صورت بدون کنکور کرده است.دانشگاه آزاد در تمام شاخه های علمی اقدام به پذیرش دانشجو به صورت بدون کنکور می کند.دانشگاه آزاد در ارائه لیست رشته های بدون کنکور به صورت بدون کنکور به شکل جامع عمل می کند به طوری که تنوع زیادی در لیست رشته های این دانشگاه می باشد که در سایر دانشگاه ها این تنوع دیده نمی شود.

زمان ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد مهدی شهر ۹۶ – ۹۷

دانشگاه آزاد برای دو ورودی مهرماه و بهمن ماه اقدام به جذب و پذیرش دانشجو به صورت بدون کنکور می کند.زمان ثبت نام برای ورودی مهرماه از اواخر مرداد شروع می شود و تا اوایل مهرماه ادامه می یابد.ثبت نام ورودی بهمن از اواسط دی ماه آغاز می شود.برای ثبت نام باید به سایت آزمون آموزش دانشگاه آزاد مراجعه کنید و با خرید کارت اعتباری نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.

شرایط ثبت نام بدون آزمون کاردانی دانشگاه آزاد واحد مهدی شهر ۹۶ – ۹۷

ثبت نام و انتخاب رشته در مقطع کاردانی در دو صورت کاردانی پیوسته و ناپیوسته می باشد.کسانی که دیپلم شاخه نظری را دارند می توانند در همه رشته ها ثبت نام کنند ولی کسانی که دیپلم فنی حرفه ای یا کاردانش را دارند فقط می توانند در رشته هایی ثبت نام کنند که با مدرک آن ها تطابق دارد.

ثبت نام در مقطع کاردانی ناپیوسته مشروط به داشتن مدرک پیش دانشگاهی است.متقاضیان می توانند از میان همه رشته ها رشته مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

شرایط ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد واحد مهدی شهر ۹۶ – ۹۷

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته مشروط به داشتن مدرک کاردانی است.کسانی که دارای مدرک کاردانی هستند می توانند در این مقطع ثبت نام کنند.البته نیازی به تناسب مدرک کاردانی و کارشناسی نمی باشد و داوطلبان با هر مدرکی می توانند در این مقطع ثبت نام کنند.

شرایط ثبت نام بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد واحد مهدی شهر ۹۶ – ۹۷

برای ثبت نام در مقطع کارشناسی پیوسته باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید.با انتخاب رشته مورد علاقه خود از میان رشته های قابل ارائه در مقطع کارشناسی پیوسته می توانید به راحتی وارد دانشگاه شوید.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد واحد مهدی شهر ۹۶ – ۹۷

علوم قضایی،کاردانی حسابداری،کاردانی فنی کارهای ساختمانی،کاردانی فنی برق – قدرت،کاردانی فنی تاسیسات بهداشتی و گازرسانی،کاردانی نرم افزار کامپیوتر،کاردانی معماری

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد واحد مهدی شهر ۹۶ – ۹۷

مدیریت بازرگانی،مهندسی تکنولوژی الکترونیک،مهندسی تکنولوژی برق – قدرت،مهندسی تکنولوژی تاسیسات حرارتی و برودتی،مهندسی فناوری متالوژی – ذوب فلزات،مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر،معماری،مهندسی اجرایی عمران

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته حقوق بدون کنکور اصفهان

رشته حقوق بدون کنکور اصفهان

رشته حقوق بدون کنکور اصفهان رشته حقوق بدون کنکور اصفهان : رشته حقوق بدون کنکور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد