خانه / مقالات / لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۹۷

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۹۷

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۹۷

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۹۷ برای ثبت نام در دانشگاه پیام نور دانشجویان می توانند هم از طریق شرکت در کنکور و هم بدون آن اقدام نمایند و با توجه به گوناگونی رشته های موجود در این دانشگاه متقاضیان هیچ گونه محدودیتی برای انتخاب رشته خود نخواهند داشت.

برای ثبت نام در دانشگاه پیام نور در نوبت مهر در مرداد ماه و برای ترم بهمن می بایست در آذر ماه اقدام نمایید.نحوه ثبت نام نیز به صورت اینترنتی می باشد و پس ازز دریافت دفترچه و تکمیل آن باید رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایید و منتظر پاسخ باشید.

همانگونه که بیان کردیم شما هیچ گونه محدودیتی برای انتخاب رشته نخواهید داشت و می توانید حدود ۱۵۰ رشته محل را انتخاب نمایید . مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه های بدون کنکور مدرک دیپلم ۴ ساله  و یا پیش دانشگاهی می باشد.هم چنین افرادی که دارای مدرک فوق دیپلم نیز می باشند می توانند در دانشگاه های بدون کنکور پیام نور ثبت نام نمایند.

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۹۷

نکته قابل ذکر این است که افرادی که دارای دیپلم فنی و حرفه ای می باشند نمی توانند در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور ثبت نام نمایند و می بایست دارای یکی از مدارک بالا باشند.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۹۷ نکته قابل ذکر این است که رشته هایی مانند پزشکی ، دندانپزشکی ، مامایی و رشته های مشابه در هیچ یک از دانشگاه های پیام نور بدون کنکور ارائه نمی شود و برای حضور و تحصیل در این رشته ها شخص می بایست در کنکور حضور پیدا نماید.

پیشنهاد می کنیم قبل از ثبت نام به صورت کامل اطلاعات دقیقی نسبت به رشته ها و دانشگاه های موجود به دست آورید تا با دید کاملا باز اقدام به ثبت نام نمایید.

برای آگاهی از  لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۹۷ و هم چنین زمان دقیق و شرایط ثبت نام می توانید با مشاوران گروه مالیم تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاروان مالیم تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹