خانه / بدون کنکور / لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد کدام است؟

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد چه نیازی به لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشد؟

زمان ارائه لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد چه موقع می باشد؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد بپردازیم.

دانشگاه آزاد در ۴مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته،کارشناسی پیوسته و ناپیوسته اقدام به پذیرش و ثبت نام دانشجویان و داوطلبان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور می کند.

رشته های بدون کنکور ارائه شده در ثبت نام بدون کنکور شامل رشته های فنی مهندسی،علوم انسانی،کاردانش و هنر است.حال این سوال مطرح می شود کدام یک از رشته های گروه پزشکی به صورت بدون کنکور در دانشگاه آزاد ارائه می شود؟

در پاسخ باید بگوییم که دانشگاه آزاد در هیچ کدام از رشته های گروه پزشکی و اکثر رشته های گروه پیراپزشکی دانشجویان و داوطلبان را به صورت بدون کنکور پذیرش نمی کند.برای قبولی در این رشته ها باید در کنکور سراسری شرکت کنید و رتبه مورد نظر را کسب نمایید.

البته تعدادی از رشته های گروه پیراپزشکی در دانشگاه آزاد و دانشگاه علمی کاربردی به صورت بدون کنکور ارائه می شود که برای دریافت اطلاعات دقیق در این مورد می توانید با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

زمان ارائه لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

حدود یک ماه پیش از شروع نیم سال تحصیلی دانشگاه آزاد لیست رشته های ارائه شده در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ارائه می شود که برای مشاهده این رشته ها باید به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کنید و بعد از انتخاب رشته ،انتخاب رشته و ثبت نام خود را انجام دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹