خانه / مقالات / لیست شتاب دهنده های ایران

لیست شتاب دهنده های ایران

لیست شتاب دهنده های ایران

لیست شتاب دهنده های ایران : گروه مشاوره مالیم در زمینه کسب و کار دیجیتالی و استارت آپ  و شتاب دهنده ها از جمله شتاب دهنده icmap به شما دوستان عزیز راهنمایی می دهد.

نکات مهم در مورد شتاب دهنده های ایران

به کسب‌ و کارهای جدید و نو یا همان استارتاپ همیشه در اول کار با مشکلاتی مواجه می‌شوند. این مشکلات در مسائل مختلفی برای یک استارتاپ  پیش می اید و در اکثر موارد سبب می‌شود که استارتاپ‌ها با شکست مواجه شده یا از مسیر اصلی خود منحرف شوند.

برای اطلاعات بیشتر که شتاب دهنده چیست کلیک کنید.

یکی ازنکات مهم در کسب و کار دیجیتالی این است که باید بدانید مشلات چه هستند و چگونه بر طرف می شود.

مهمترین مشکلات و چالش های پیش رو، مشکلات مالی ، رفتاری ،بازارشناسی و شناسایی اهداف بازار در کسب و کا یا همان استارت آپ است، که کسب ‌و کارهای نو و جدید با آنها روبرو می‌شوند. این مشکلات را می توان برطرف کرد ولی در اکثر موارد باعث می شوند که استارت آپ ها با چالش و مشکلات مواجه شوند شوند.. مهمترین دلایل تأثیر گذار  مشکلات موجود در شکست سریع استارتاپ‌ها این است که از حمایت کننده برخوردار نیستند و اکثر ایت شرکت ها تجربه ندارند.

لیست بهترین شتاب دهنده های ایران

لیست شتاب دهنده های ایران:یکی از بهترین شتاب دهنده هایی که در ایران معروف شده و موفقیت خوبی در این زمینه داشته،شتاب دهنده ی icmap است. و بطور مستمر در این مسیر رو به پیشرفت است.شتاب دهنده های آواتک icmap استارت آپ های زیادی را به موفقیت رسانده اند و حدودا چند هزار شغل به وجود آوردند و سرمایه های میلیاردی را ایجاد کردند.

شتاب دهنده آواتک،شتاب دهنده ی کار آفرینی است که در سال ۱۳۹۲ تاسیس شد که نام اصلی آن شتاب دهنده ی آوای تک پردیس بوده و با نام تجاری آواتک معروف شده است و شتاب دهنده ی  ICMAP شتاب دهنده کار آفرینی که در سال ۱۳۹۳ تاسیس شده است.  ICMAP و آواتک با ایجاد کردن بستر برای هر چه بهتر اجرایی شدن نظرها و فکرهای مبتکر و با ارزش کارسازی و کار آفرینی که به شروع مسیر ایجاد شده کمک کرده و شتاب بخشی آن را با تکنیک های خود افزایش می دهند.

شما عزیزانی که در مورد استارت آپ و یا شتاب دهنده کسب و کار سوال و یا راهنمایی نیاز داشتید می توانید با گروه مشاورین متخصص مالیم تماس بگیرید.

نام محل فعالیت مدیریت شخص رابط آدرس و نشانی تلفن / وب سایت
ICmap تهران  حمید احمدی دوست تهران_خیابان نامجو_خیابان خواجه نصیر_نبش کوچه غزنوی نقشه جامع صنعتی

۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹