خانه / اخبار / لیست هنرستان های دخترانه تهران منطقه ۱۸

لیست هنرستان های دخترانه تهران منطقه ۱۸

لیست هنرستان های دخترانه تهران منطقه ۱۸

لیست هنرستان های دخترانه تهران منطقه ۱۸ بسیاری از متقاضیان ورود به هنرستان دختران می باشند.به دلیل بازار کار و توانایی آن ها در آینده رشته های هنرستان از استقبال زیاد دختران مواجه است.

منطقه ۱۸ تهران از جمله مناطقی است که دارای هنرستان های تراز اول در سطح تهران بزرگ می باشد.به همین دلیل در این نوشته سعی کردیم به ارائه لیست این مراکز بپردازیم.

۱٫اولین هنرستان ،هنرستان فنی حضرت مریم می باشد که جزء برترین ها در بین هنرستان فنی می باشد.این هنرستان دولتی عادی می باشد.

آدرس این مرکز: بلوار یافت آباد-بعد از میدان معلم-رو به روی بوستان قائم

۲٫دومین هنرستان،هنرستان کاردانش است که واحد اول آن به نام هنرستان کاردانش طوبی۱ معروف است.این هنرستان جزء برترین ها د ربین هنرستان کاردانش می باشد.این مرکز دولتی عادی می باشد.

آدرس این مرکز:بلوار یافت آباد-میدان معلم-خیابان تختی

شماره تماس: ۶۶۶۹۰۷۵۴

۳٫هنرستان بعدی هنرستان کاردانش است که واحد دوم هنرستان کاردانش طوبی به نام طوبی ۲ می باشد.این هنرستان نیز از کیفیت اجرایی و کادر معلمین و دبیران خوب برخوردار است.تفاوت آن با واحد ۱ در آدرس است.

آدرس این مرکز:تولید دارو-خیابان تختی- کوچه رشوانلوپور

شماره تماس: ۶۶۶۹۰۵۷۶

۴٫این هنرستان هم جزء مراکز کاردانش است.نام این مرکز هنرستان حضرت قائم است و عادی دولتی محسوب می شود.این هنرستان نیز در سطح هنرستان های عالی تهران بزرگ فعالیت می کند.

آدرس این مرکز:شهرک ولی عصر-خیابان شهید احمد حسینی

شماره تماس: ۶۶۲۲۸۰۲۰

۵٫آخرین مرکز هنرستان کاردانش است.نام این هنرستان فاطمیه(س) است که در گروه هنرستان های عادی دولتی محسوب می شود.این مرکز توانسته در چند سال قبل کارنامه درخشانی از خود به جای بگذارد.

آدرس این مرکز:بلوار یافت آباد-بعد از میدان معلم-رو به روی بوستان قائم (عج)

شماره تماس: ۶۶۲۲۴۴۳۶

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست هنرستان های دخترانه تهران-منطقه ۱۸ با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹