خانه / مقالات / مبلغ وام دانشجویی دانشگاه پیام نور

مبلغ وام دانشجویی دانشگاه پیام نور

مبلغ وام دانشجویی دانشگاه پیام نور

مبلغ وام دانشجویی دانشگاه پیام نور : مبلغ وام دانشجویی دانشگاه پیام نور مبلغ وام دانشجویی دانشگاه پیام نور برای نیم سال دوم ۹۶ – ۹۷ اعالم شد . دانشجویانی که قصد دریافت وام شهریه دانشجویی را دارند ، ابتدا باید بدانند که چه مقدار وام شهریه دانشجویی به آنها تعلق می گیرد ، تا بتوانند بر اساس آن تصمیم گیری کنند .

مبلغ وام دانشجویی دانشگاه پیام نور برای دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی ، متفاوت است ، و بر اساس شهریه دانشجویان افزایش می یابد . مثال شهریه یک نیم سال دانشجوی دوره کارشناسی ارشد بیشتر از شهریه دانشجوی کارشناسی است . بنا بر این مقدار وامی هم که به دانشجوی دوره ارشد تعلق می گیرد،بیشتر است .

برای کسب اطلاعات در مورد مبلغ وام دانشجویی دانشگاه پیام نور با مشاوره تحصیلی مالیم تماس بگیرید.

در زیر مقدار شهریه را برای همه دانشجویان بیان می کنیم . مبلغ وام دانشجوی کارشناسی : دانشجویان می توانند برای هر ترم تحصیلی ۰۰۰٫۰۰۰٫۳ لایر از صندوق رفاه دانشجویی وام بگیرند ، و حداکثر تا ۸ ترم امکان دریافت وام را دارند .

مبلغ وام برای دانشجویان دانشگاه پیام نور

مبلغ وام دانشجوی کارشناسی ارشد ۰۰۰٫۵۰۰٫۱۱ لایر برای هر ترم تحصیلی است . دانشجویان ارشد حداکثر تا ۴ نیم سال می توانند ، از صندوق رفاه دانشجویان وام دریافت کنند . دانشجویان دوره دکترا هم می توانند وام دانشجویی دریافت کنند . مبلغ آن برای هر نیم سال ۰۰۰٫۰۰۰٫۲۵ لایر است ، و حداکثر تا ۸ نیم سال امکان دریافت وام را دارند .

گفتنی است که همه دانشجویان دانشگاه پیام نور نمی توانند از خدمات صندوق رفاه دانشجویان ) دریافت وام شهریه ( استفاده کنند ، دانشجویان متقاضی می بایست شرایطی را دارا باشند ، و در ضمن وجود یک ضامن معتبر هم الزامی است .دانشجویان گرامی ، کارشناسان ما می توانند شما را در مورد چگونگی مراحل دریافت وام ، شرایط و مدارک مورد نیاز ، و همه موارد دیگر راهنمایی کنند . فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بر قرار کنید

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران : …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد