خانه / محرومیت کنکور / محرومیت کنکور ارشد

محرومیت کنکور ارشد

محرومیت کنکور ارشد

محرومیت کنکور ارشد اگر شخصی خواهان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باشد و در این هنگام در دانشگاهی ثبت نام کرده باشد و پس از آن از ادامه تحصیل منصرف شده و از دانشگاه انصراف دهد دیگر نمی تواند سال بعد در کنکور ارشد شرکت کند.

شما در رابطه با این موضوع حتما باید از یک کارشناس زبده و حرفه ای که آشنا به قوانین شرایط رفع محرومیت کنکور ۹۷ می باشد مشورت نمایید و از راهنمایی های او بهره جویید تا دچار محرومیت از کنکور در مقطع ارشد نشوید.

پس در صورتی که واقعا خواهان ادامه تحصیل در مقطع ارشد هستید و به هیچ عنوان از آن منصرف نخواهید شد نسبت به ثبت نام در دانشگاه اقدام نمایید چراکه در غیر این صورت از شرکت در مشاوره تلفنی کنکور سال بعد محروم خواهید شد و در نتیجه یک سال از وقت شما تلف می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

نکات بسیار مهمی وجود دارد که داوطلبان ارشد باید در هنگام انتخاب رشته برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد به آن توجه نمایند و درصورت بی توجهی به این نکات باید بدانند که چه عواقبی در پی خواهد داشت .

محرومیت دانشگاه شبانه

برای بهره مندی از خدمات مشاوران و کارشناسان ما می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی آنان بهره مند شوید.

و در پایان نکته مهمی در رابطه با رتبه یک کارشناسی در دانشگاه ها و آموزش های عالی را متذکر می شویم :

مطابق با آیین نامه پذیرش با آزمون استعداد های درخشان اشخاصی با داشتن مشاوره درسی که رتبه اول تا پانزدهم را در مرحله فینال المپیاد های علمی کسب نموده اند توسط سازمان سنجش به یکی از دانشگاه ها معرفی خواهند شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹