خانه / استعدادهای درخشان / مدارک لازم برای ثبت نام تیزهوشان بابلسر

مدارک لازم برای ثبت نام تیزهوشان بابلسر

مدارک لازم برای ثبت نام تیزهوشان بابلسر

مدارک لازم برای ثبت نام تیزهوشان بابلسر دانش آموزان قبل از ثبت نام در آزمون تیز هوشان و یا استعداد درخشان باید شرایط ثبت نام را مطالعه کنند. متقاضیان می توانند وارد سایت ازمون شوند و ثبت نام خود را تکمیل کنند. در مرحله بعدی فایل عکس (۴۰۰ × ۳۰۰  پیکسل یا ۳۰۰ × ۲۰۰ پیکسل و فرمت jpeg) با زمینه ی سفید، برای سال جاری لازم می باشد. ضمنا عکس دختران باید با حجاب اسلامی و صورت آنان واضح و با کیفیت باشد.

مرحله بعدی و مرحله آخر پرداخت کردن مبلغ ۱۶۵۰۰۰ ریال، از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی برای قطعی شدن ثبت نام ضروری است.

متقاضیان شرکت در آزمون استعداد های درخشان و یا تیز هوشان باید توجه داشته باشند که وجه خود را به صورت مستقیم یعنی با مراجعه به بانک و یا از طریق دستگاه خود پرداز، پرداخت نکنند زیرا در این صورت ثبت نام انجام نمی شود و وجه واریز شده به هیچ وجه برگشت داده نمی شود.

دانش آموزان داوطلب باید بدانند که این مبلغ ثابت است و هر مبلغی به جز این مبلغ تخلف و ممنوع می باشد.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان بابلسر(سمپاد)  ۹۷-۹۸

برگزاری آزمون های تیزهوشان و یا استعداد درخشان در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم دو روز پشت سر هم و در یک زمان مشخص در کل کشور اجرا می شود، زمان برگزاری آزمون های تیزهوشان و استعداد درخشان بابلسر طبق روال هرسال در اواسط اردیبهشت برگزار می شود.

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان بابلسر در پایه ی ششم به هفتم و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان بابلسر در پایه ی نهم به دهم پس از پایان برگزاری آزمون نمونه دولتی است.

متقاضیان شرکت در آزمون تیز هوشان و یا استعداد درخشان باید کارت ورود به جلسه خود را چند روز قبل از برگزاری آزمون دریافت کنند. شرکت کنندگان آزمون تیزهوشان بابلسر بدون کارت ورود به جلسه حق شرکت در آزمون را ندارند، همچنین داوطلب باید توجه داشته باشد که اطلاعات فردی او با اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه یکی باشد در غیر اینصورت باید برای رفع مغایرت های کارت خود اقدام کند.

برای دریافت مشاوره تیزهوشان با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید فقط از طریق تلفن ثابت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹