خانه / مقالات / مدارک لازم برای مهمان اضطراری دانشگاه پیام نور

مدارک لازم برای مهمان اضطراری دانشگاه پیام نور

مدارک لازم برای مهمان اضطراری دانشگاه پیام نور

مدارک لازم برای مهمان اضطراری دانشگاه پیام نور :مدارک لازم برای مهمان اضطراری دانشگاه پیام نور چه مدارکی هستند ؟ در مورد مهمان اضطراری دانشگاه پیام نور چه می دانید؟

به تغیر محل آزمون در دانشگاه پیام نور مهمان اضطراری می گویند . در واقع دانشجویان برای امتهانات پایان ترم خود محل آزمون خود را تغییر می دهند . این عنوان برای دانشجویان دوره کارشناسی بکار برده می شود . و تا زمانی که دانشجو شهریه خود را پرداخت نکند ، نمی تواند محل آزمون خود را تغییر دهد .  دانشجویان با مراجعه به سایت گلستان  و به ترتیب زیر می توانند محل آزمون خود را تغییر دهند .

سایت گلستان          آموزش          دانشجو             درخواست ها          انتخاب محل آزمون

برای درخواست مهمان اضطراری می توان از دو شیوه استفاده کرد . اول مراجعه حضوری به مرکز دانشگاهی  خود ، دوم ارسال فکس به مرکز دانشگاهی خود و تقاضای مهمان اضطراری شدن .

برای کسب اطلاعات در مورد مدارک لازم برای مهمان اضطراری دانشگاه پیام نور با مشاوره تحصیلی مالیم تماس بگیرید.

مدارک لازم برای پذیرش مهمان اضطراری دانشگاه پیام نور

مدارک لازم برای مهمان شدن در دانشگاه پیام نور ، در حال حاضر هیچ مدرک خاصی برای ثبت درخواست مهمان اضطراری در دانشگاه پیام نور وجود ندارد ، فقط این که به نکات و شرایط توجه داشته باشند .

مهمان اضطراری شدن در دانشگاه پیام نور شرایطی می طلبد ، مثلا این که واحد مقصد باید حتما مقطع ، رشته و گرایش شما را داشته باشد ، دانشجویان برون مرزی مجازبه انتخاب محل آزمون نیستند ، دانشجویان بدهکار نمی توانند محل آزمون خود را تغییر دهند و ….

در سال تحصیلی ۹۶ -۹۷ زمان ثبت درخواست مهمان اضطراری برای ترم پاییز از۴ آذر تا ۱۹ آذر ماه ۹۶ می باشد . که البته مهلت آن دوباره تمدید شده و تا ۱۹ آذر ادامه دارد . دانشجویان بدانند که هیچ محدودیتی در برای دانشجویان در انتخاب محل آزمون وجودندارد .

دانشجویان متقاضی مهمان اضطراری در دانشگاه پیام نور می توانند برای مشاوره و راهنمایی در این مورد با کارشناسان مرکز تماس برقرار کنند .

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران : …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد