خانه / انتخاب رشته / مراکز غیر مجاز برای انتخاب رشته

مراکز غیر مجاز برای انتخاب رشته

مراکز غیر مجاز برای انتخاب رشته

مراکز غیر مجاز برای انتخاب رشته با افزایش روز افزون متقاضیان ادامه تحصیل در مقاطع کاردانی،کارشناسی و…ونیاز این افراد به وجود یک مشاور قوی،بستر برای کلاهبرداری وشیادی خیلی از سودجویان فراهم شده است.
برخی از مراکز مشاوره ای و انتخاب رشته یک شبه وتنها با نیت کلاهبرداری تاسیس میشوند.تاسیس این مراکز غیرمعتبر بیشتر به دلیل عدم داشتن اطلاعات کافی وبه دست آوردن اعتماد نسبت به این شرکت در مدت زمان کم میباشد. قشر جوانتر بخصوص ورودی های مقطع کاردانی یا کارشناسی باید دقت کافی بخرج دهند وبا دانش وآگاهی کافی آینده خود را به دستان یک فرد یا گروه بسپارد.

برای انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.
البته باید نبود یک نظارت وبازرسی دقیق وحساب شده را مزید به علت کنیم.
شعار خاصی که سبب همراستا شدن مراکز غیرمعتبر ومعتبرمیشود این است که همه آن ها وعده صددر صد قبولی میدهند وداوطلب به راحتی به آن ها اعتماد میکند ولی غافل از اینکه تنها یک امید واهی است.

مراکز غیر مجاز انتخاب رشته

البته با وضع پیش آمده در نظام آموزشی کشور یعنی افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاهها در جذب دانشجو احتمال خیلی ضعیفی وجود دارد که متقاضی قبول نشود ولی مهم اینست که در چه رشته ودانشگاهی قبول میشود.
انتخاب رشته در این موسسات اغلب بصورت دستی صورت میگیرد وروش آن ها به این گونه است که براساس رتبه کسب شده توسط داوطلب رشته های مورد قبول او براساس میزان رقابت به ۳دسته تقسیم میشود وسپس وارد میشود.البته باید خاطر نشان کنیم که این انتخاب رشته توسط دانشجویانی صورت میگیرد که یا به تازگی فارغ التحصیل شده اند یا در همین موسسات درس خوانده اند که هیچ گونه مهارتی در انتخاب رشته ندارند.

برای مشاهده نتایج انتخاب رشته کلیک کنید.
مدیران این موسسات معتقدند که انتخاب رشته توسط نرن افزار محتمل به ایجاد اشتباه است وانتخاب رشته دستی روش مطمئن تری است.
از لحاظ هزینه باید متذکر شویم که موسساتی که توسط آموزش وپرورش شهرمورد نظر تایید میشوند دارای نرخ مصوبی هستند وهمچنین در شرایطی برای گروه خاصی از داوطلبان مثل خانواده های فرهنگی تخفیف قائل میشوند.
برای انتخاب رشته مطمئن با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹