خانه / سراسری / مشاهده کارنامه نهایی آزمون سراسری ۹۶

مشاهده کارنامه نهایی آزمون سراسری ۹۶

مشاهده کارنامه نهایی آزمون سراسری ۹۶

مشاهده کارنامه نهایی آزمون سراسری ۹۶:سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص انتشار نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۶ به تمام متقاضیانی که جز شرکت کنندگان در کنکور سراسری سال ۹۶ بودن ،به اطلاع  می‌رساند که کارنامه نهایی قبول شدگان آزمون سراسری رشته‌های تحصیلی با آزمون کنکور و همینطور رشته‌های تحصیلی قابل  پذیرش حتما بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری از از طریق سایت اطلاع رسانی و مقاضیان می توانند با ورود به سایت و یا تماس با مشاورین مالیم گروه اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

برای مشاهده دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری کلیک کنید

اگر در اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری جز نفرات پذیرفته نبودید برای ادامه کار می توانید در ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری شرکت کنید.

داوطلبان ثبت نام  تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری می توانید برای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری کلیک کنید.

با این حال از متقاضیان که در ردیف قبول ‌شدگان پایانی این آزمون قرار گرفتند تقاضا می شود برای  کسب اطلاع از برنامه زمانی و مدارک لازم در زمان تعیین شده برای ثبت‌نام به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه نمایند.شما برای ثبت نام دانشگاه و انتخاب رشته دانشگاه ودریافت دقیق اطلاع در مورد مدت زمان تعیین شده برای انتخاب رشته و ثبت نام ،می توانید با گروه مشاوره مالیم تماس بگیرید.

شما می توانید با مطالعه دفتر چه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ثبت نام کنید و یا جهت دریافت اطلاع بیشتر و ثبت نام می توانید با گروه مشاورین مالیم تماس برقرار کنید.گروه مشاوره مالیم همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب آماده هرگونه راهنمایی دادن به شما عزیزان می باشد.

نحوه انتخاب رشته صحیح دانشگاه سراسری

نحوه انتخاب رشته صحیح دانشگاه سراسری در مقاله قبل در مورد نحوه انتخاب رشته صحیح دانشگاه آزاد توضیحاتی ارائه دادیم که امیدواریم تا حدودی توانسته باشیم شما را در این مسیر یاری داده باشیم.

داوطلبان دانشگاه سراسری نسبت به انتخاب رشته خود بسیار حساس اند وهمیشه بدنبال بهترین ومطمئن ترین روش های انتخاب رشته هستند.به همین خاطر ما در این مقاله سعی کردیم با کمک مشاوران زبده مالیم گروه نحوه انتخاب رشته صحیح را به شما ارائه دهیم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹