خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره آزمون ورودی مدارس تیزهوشان

مشاوره آزمون ورودی مدارس تیزهوشان

مشاوره آزمون ورودی مدارس تیزهوشان

مشاوره آزمون ورودی مدارس تیزهوشان :مشاوره آزمون ورودی مدارس تیزهوشان با هدف آمادگی و هوشیاری دانش آموزان داوطلب ورود به مدارس تیزهوشان صورت می گیرد.

مدارس تیزهوشان با امکانات فوق العاده برای آموزش دانش آموزان علاقه مند و سخت کوش تاسیس شده است.این مدارس در دو پایه هفتم و دهم دانش آموزان با برگزاری امتحان ورودی دانش آموزان مستعد و علاقه مند را جذب می کند.

اکثر دانش آموزانی که متقاضی شرکت در این مدارس هستند اطلاعات کافی در مورد مشاوره برای آزمون تیزهوشان ندارند.در این نوشته می خواهیم مشاوره آزمون ورودی مدارس تیزهوشان را برای شما داوطلبان عزیز ارائه دهیم.

برای دریافت مشاوره ازمون تیزهوشان با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.یک مشاوره متخصص ابتدا به بررسی قابلیت ها و ظرفیت های داوطلب می پردازد و سپس برنامه ریزی برای قبولی در تیزهوشان را به او ارائه می دهد.

مشاوره برای ورودی در مدارس تیزهوشان

داوطلبان عزیز باید به این نکته توجه کنند که قبولی در تیزهوشان نیازمند چندین عامل است.باید بدانید که پشتکار شما در مطالعه برای قبولی در این مدارس چندین برابر مطالعه برای آمادگی در امتحانات معمولی مدرسه است.

یک مشاوره برتر تیزهوشان ،با یک برنامه ریزی دقیق طی فواصل زمانی مشخص اقدام به برگزاری امتحان می کند که از این طریق شما با نمونه سوالات تیزهوشان آشنا شوید.سپس به بررسی و حل سوالات می پردازد تا شما متوجه نقاط ضعف خود شوید و برای تقویت آن تلاش کنید.

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان شامل دروس مدرسه شما می باشد.شما باید بدانید که در کدام یک از دروس ضعیف هستید.برای تقویت درس مورد نظر اگر نیاز به کلاس تقویتی دارید حتما شرکت کنید ولی اگر مشکل شما با رعایت چند نکته ساده حل می شود سعی کنید آن ها را حل کنید.

بهترین راه قبولی در تیزهوشان مطالعه درست و اصولی منابع و تکرار و تمرین بسیار است.

برای دریافت مشاوره آزمون ورودی مدارس تیزهوشان با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹