خانه / مشاوره / مشاوره ازمون تیزهوشان

مشاوره ازمون تیزهوشان

مشاوره ازمون تیزهوشان

مشاوره آزمون تیزهوشان یکی از اصلی ترین مسائل در بحث مشاوره تیزهوشان محسوب می شود.زمانی که دانش آموز تمامی مراحل آمادگی امتحان تیزهوشان را گذرانده است وارد جلسه امتحان می شود.

یک مشاور باید اطلاعات جامع و کاملی پیرامون خود امتحان نیز به دانش آموز ارائه دهد.سوالات امتحان تیزهوشان به صورت تستی است و جواب های درست دارای امتیاز مثبت و جواب های غلط دارای امتیاز منفی می باشند.هرسه سوال غلط یک سوال درست را از بین می برد.

برای دریافت مشاوره تیزهوشان نهم با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

به همین دلیل دانش آموزان باید دقت کنند تا زمانی که نسبت به درستی جواب مطمئن نشده اند آن را وارد نکنند.

مشاوره آزمون تیزهوشان در مورد زمان بندی سوالات نیز مطرح می شود.به این صورت که سوالات در تیپ های مختلفی قرار می گیرند.سعی کنید ابتدا به سوالاتی جواب دهید که حل آن برای شما راحتر است و زمانی که صرف حل کردن آن می کنید برای شما کمتر است.

برنامه ریزی برای قبولی در نمونه نهم

به این ترتیب شما می توانید وقت بیشتری را صرف سوالات سخت تر یا دارای نکته بکنید.

برای آمادگی در آزمون تیزهوشان باید قسمت هایی که احتمال ارزیابی آن بیشتر است بیشتر مطالعه کنید و خود را تقویت کنید چرا که برنده کسی است که نسبت به بقیه سوالات بیشتری را درست پاسخ دهد نه اینکه به همه سوالات پاسخ درست دهد.

برای آمادگی امتحان تیزهوشان می بایست قبل از حضور در جلسه امتحان ابتدا در چند جلسه شبیه به امتحان شرکت کنید.این کار سبب  می شود که تا علاوه بر ارزیابی و ثبت اطلاعات ، با شرایط و جو جلسه امتحان آشنا شود.

سعی کنید برای این کار همانند جلسه امتحان لباس مخصوص خود را بپوشید ،روی صندلی مشابه صندلی امتحان بنشینید و مطابق با زمان و شرایط امتحان امتحان را برگزار کنید.

برای کسب اطلاعات پیرامون مشاوره آزمون تیزهوشان و مشاوره تیزهوشان با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

مشاوره تلفنی کنکور هنر

مشاوره تلفنی کنکور هنر

مشاوره تلفنی کنکور هنر مشاوره تلفنی کنکور هنر به چه صورت است؟ مشاوره تلفنی کنکور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *