خانه / مشاوره / مشاوره افت تحصیلی دبستان

مشاوره افت تحصیلی دبستان

مشاوره افت تحصیلی دبستان

مشاوره افت تحصیلی دبستان نیاز به بررسی تخصصی چندین عامل و فاکتور دارد.در ابتدای بحث باید این نکته را بررسی کنیم که منظور از افت تحصیلی چیست؟ گاهی دانش اموزان به دلیل مشغله زیاد ناشی از کلاس های فوق برنامه یا کارهای منزل زمان کافی برای مطالعه ندارند.در این هنگام خانواده احساس می کند فرزند دچار افت تحصیلی شده است.

در این هنگام خانواده با مشاوره افت تحصیلی دبستان تماس گرفته و مسئله را بازگو می کند.با بگوییم که یک دانش آموز دبستان ظرفیت خاصی دارد و خانواده نباید به شکلی عمل کند تا دانش آموز دچار خستگی فکری و روحی شود.زیرا در این زمان فرزند از در لجبازی وارد می شود.خانواده نباید فرزند را پله ای برای رسیدن به آرزوهای خود قرار دهد.

گاهی دانش آموز علی رغم افزایش ساعات مطالعاتی یا ثابت نگه داشتن آن،دچار افت نمره می شود.در این زمان باید بررسی کنیم که تراز او به چه گونه است.اگر این افت نمره در تمام اعضای کلاس هست پس سطح سوالات امتحان بالا بوده و علی رغم نمره پایین دارای تراز بالایی در کلاس است.

مشاوره تحصیلی دانش آموزان ابتدایی

مشاوره افت تحصیلی دبستان گاهی نیز فقط دانش آموز به تنهایی دچار افت نمره می شود.در این زمان باید برنامه ریزی تحصیلی و  درسی و زندگی شخصی دانش آموز را به مدت یک هفته مورد بررسی و تحلیل دقیق قرار دهیم.برای بررسی دقیق می توانید با مشاوره برنامه ریزی دبستان مالیم گروه تماس برقرار کنید.

باید این نکته را بدانید دانش آموزان دبستان به دلیل نزدیک شدن به دوران حساس و پرتنش بلوغ دچار برخی تغییرات و تحولات روحی،فکری و رفتاری می شوند که یکی از نتایج آن از دست دادن تمرکز نسبی و به دنبال آن افت تحصیلی است.باید به این دانش آموزان زمان بدهیم از این مرحله بگذرند تا بتوانند مجدد تمرکز اولیه خود را به دست آورد.

برای کسب مشاوره تحصیلی تلفنی دبستان با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

مشاوره تخصصی کنکور هنر

مشاوره تخصصی کنکور هنر

مشاوره تخصصی کنکور هنر مشاوره تخصصی کنکور هنر به چه صورت است؟ مشاوره تخصصی کنکور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد