خانه / انتخاب رشته / مشاوره انتخاب رشته انلاین

مشاوره انتخاب رشته انلاین

مشاوره انتخاب رشته انلاین

مشاوره انتخاب رشته انلاین مشاوره تلفنی تحصیلی یکی از اسان ترین راه برای مشاوره گرفتن است.مشاوره تلفنی نیاز به حضور فیزیکی ندارد در هر موقعیتی و در هر مکانی بدون سختی و مشکل با مشاور خود تماس بگیرد و از مشورت و راهنمایی های آن با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتری استفاده کند.

یکی دیگر زایای مشاوره تلفنی هزینه کمتر آن نسبت به کلاس های حضوری است.از نظر مادی و هزینه می توان گفت مشاوره ی تلفنی تحصیلی هزینه های اضافی را حذف می کند.

عدم حضور فیزیکی در کلاس های مشاوره کی دیگر از مزایای مشاوره تلفنی است.خیلی از دانش آموزان و دانشجویان تمایل به حضور برای مشاوره گرفتن ندارند و به خاطر دلایل مختلفی از حضور در کلاس های مشاوره اجتناب می کنند.

اما از طریق تماس با یک مشاور متخصص  حرفه ای این امکان را به آن عا می دهند که بدون نیاز به حضور فیزیکی از تمام اطلاعات مشاوره ای استفاده کنند.

خیلی از عزیزان برای امادگی در آزمون کنکور دچار نگرانی و استرس شدند.نا آشنا بودن با نحوه امتحان ، سوالات ،و نگرانی اینکه زمان کافی برای مرور کامل درس های گذشته را نداشته باشند.

مشورت با یک مشاور تحصیلی خیلی از نگرانی های شما را برطرف میکند.مشاوره تحصیلی در ابتدا یک مروری از سطح آمادگی شما می کند وسپس با بررسی توانایی شما ،برنامه ریزی های تحصیلی را انجام می دهد.

مشاوره تحصیلی آنلاین چت

در کنار برنامه ریزی زمانی و مدیریت تحصیلی شما تست هایی مانند سوالات کنکور برای شما ارسال میکند و شما را با نحوه سوالات و امتحان کنکور اشنا می کند.

مشاور علاوه بر مشاوره تحصیلی شما ، از نظر استرس و ضطراب شما را آماده میکند و با راهنمایی هایی ه نجام می ده استرس و اضطراب شما را کاهش می دهد و شما هم از لحاظ تحصیلی و روانی برای این آزمون مهم اماده می شوید.

البته باید این را هم بدانید که استفاده ی مفید و کامل از دستیابی به شماره مشاوره تحصیلی باید از چندی قبل از امتحان ارتباط برقرار کنید تا برنامه ریزی های دقیق را انجم دهد.

گروه مشاوره تحصیلی مالیم همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱ شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.

شما عزیزان برای ارتباط با ما می توانید با تلفن ثابت تماس حاصل کنید

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

مشاور تلفنی انتخاب رشته

مشاور تلفنی انتخاب رشته

مشاور تلفنی انتخاب رشته مشاور تلفنی انتخاب رشته و مشاوره تلفنی انتخاب رشته رایگان خدمت نوینی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *