خانه / انتخاب رشته / مشاوره انتخاب رشته بر اساس رتبه

مشاوره انتخاب رشته بر اساس رتبه

مشاوره انتخاب رشته بر اساس رتبه

مشاوره انتخاب رشته بر اساس رتبه ؟

چگونه بر اساس رتبه می توان انتخاب رشته کرد؟

ایا انتخاب رشته براساس رتبه صحیح می باشد؟

اینها سوالات شما عزیزان است زمانیکه برای اولین بار با مرکز مالیم تماس میگیرید و درخواست دارید که چگونگی این موضوع را برای شما عزیزان تشریح کنند همکاران ما،اما این را بدانید بهترین روش برای انتخاب رشته همین می باشد و شما بهترین نتیجه را می گیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی با مشاوران مالیم در ارتباط باشید.

مشاوره انتخاب رشته در تبریز

تماس فقط از طریق تلفن ثابت می باشد.

مشاوره انتخاب رشته بر اساس رتبه منطقه یکی از مواردی است که در انتخاب رشته یعنی می توان براساس رتبه کسب شده شما در منطقه و در کشور با اعمال سهمیه و بدون اعمال سهمیه به این نتیجه رسید که میزان قبولی رشته را بدست آورد.

انتخاب رشته به صورت کلی کار اسانی می باشد اما در این میان موردی که بسیار مورد اهمیت می باشد این است که شما برای انتخاب رشته موفق می بایست اطلاعات فراوانی را داشته باشید.

یکی ازمواردی که بسیاراهمیت دارد این است که شما بایستی ترازقبولی و اخرین رتبه قبولی دانشگاه که در رتبه اول انتخاب رشته شما قرار دارد را بدانید.

تخمین رتبه بر اساس رشته و دانشگاه

به نگاه کردن و بدست اوردن این اطلاعات شما می توانید بهترین انتخاب رشته خود را انتخاب کنید.

برای اینکه بتوانید بهترین انتخاب رشته را انجاتم دهید و اینکار را خودتان نمیتوانید انجام دهید،اینکار را به مشاوران ما بسپارید تا بهترین انتخاب رشته را برای شما انجام دهند.

مشاوره انتخاب رشته بر اساس رتبه تلفنی

اما اطلاعاتی که ما برای اینکه بهترین انتخاب رشته را داشته باتشیم بر این مبنا میباشد که این اطلاعات منحصر به فرد می باشد که طی سال ها تجربه مشاوران و همکاران ما طی این سالها به وجود آموده است.این اطلاعات ازسطح تراز و رتبه های متقاضیان کنکور بدست آمده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹