خانه / انتخاب رشته / مشاوره انتخاب رشته تلفنی

مشاوره انتخاب رشته تلفنی

مشاوره انتخاب رشته تلفنی

مشاوره انتخاب رشته تلفنی به چه صورت است؟
شرایط دریافت مشاوره انتخاب رشته تلفنی چیست؟
برای دریافت مشاوره انتخاب رشته تلفنی با کجا تماس برقرار کنیم؟
در نوشته قبل مطالبی در مورد اسامی بهترین مشاوران کنکور تهران ارائه دادیم. .در این نوشته قصد داریم به بررسی مشاوره انتخاب رشته تلفنی بپردازیم.

مشاوره انتخاب رشته تلفنی
مشاوره انتخاب رشته تلفنی

کنکور سراسری ۹۷ در راه است.آیا برای این رویداد بزرگ علمی کشور خود را آماده کرده اید؟ آیا قبل از ورود و شرکت در این رویداد هدف گذاری کرده اید؟ آیا دانشگاه های خاصی را برای خود در نظر گرفته اید؟ آیا با خود فکر کرده اید بهترین انتخاب ها براساس رتبه شما کدام است؟ این سوالات و سوالاتی مشابه این ها زمینه ساز مبحثی به نام انتخاب رشته است.

ارائه مشاوره انتخاب رشته تلفنی

بسیاری از داوطلبان و متقاضیان شرکت در کنکور سراسری پیش از حضور،برای خود اهداف دقیقی را تعیین کرده اند.حتی رشته و دانشگاه خاصی را مشخص کرده اند.این افراد بعد از مشخص شدن نتایج کنکور سراسری کار به نسبت اسانتری نسبت به بقیه افراد دارند زیرا می دانند قرار است در کجا تحصیلات دانشگاهی خود را ادامه دهند.
برعکس تعدادی نیز هستند که برای خود هدف گذاری نکرده اند و فقط به دنبال کسب رتبه عالی در کنکور سراسری هستند و به دنبال آن رشته ها و دانشگاه های محتمل براساس رتبه خود را انتخاب کنند.
آمار نشان می دهد افرادی که قبل از کنکور برای خود هدف مشخصی داشتند نتیجه بهتری در کنکور سراسری کسب می کنند.در اواسط مرداد بعد از اعلام نتایج کنکور نوبت به انتخاب رشته کنکور سراسری می رسد.
باید نهایت دقت و هوشیاری را در انتخاب رشته خود به ببرید زیرا نتیجه چندین سال تلاش و فعالیت خود را در زمینه تحصیلات به دست می آورید.
برای دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور ۹۷ و مشاوره تلفنی انتخاب رشته با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.این مجموعه با برخورداری از متخصصین و کارشناسان تحصیلی آماده ارائه مشاوره تحصیلی تلفنی به شما دوستان عزیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹