خانه / انتخاب رشته / مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری :در واقع تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری فرصت خوبیست که دانشجویانی که به شرایط معمول برای ثبت نام دست پیدا نکرده بودند در تکمیل ظرفیت شانس خود را مجددا امتحان کنند.

برای اطلاع دقیق از دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری با مشاوره تحصیلی  مالیم گروه تماس بگیرید

در مورد ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری باید به اطلاع داوطلبان برسانند که دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری  در نیمه اول آبان ماه پس از اعلام زمان بندی دقیق از سوی سازمان سنجش توزیع می شود و داوطلبان عزیز در دهه اول ابان می توانند جهت دریافت دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری اقدام کنند.

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

در خصوص  ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری باید بدانید که در ابتدا حتما دفترچه تکمیل ظرفیت را مطالعه کنید و از کد رشته ها و دانشگاه ها و اطلاعات مورد نظر نسبت به رشته ها ی خودتان اطلاعات به دست بیارید. داوطلبان کارشناسی ارشد نیز می توانند برای مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد با صدای مالیم ارتباط برقرار کنند.

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری برای داوطلبانی که اولین بار در انتخاب رشته و انتخاب دانشگاه دچار اشتباه شده اند بسیار مهم و حائز اهمیت است.داوطلبان عزیز اگر در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دچار سردرگمی و یا نگرانی هستند میتوانند با مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری ارتباط برقرار کنند.

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

به طور دقیق زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری  را نمی شود اعلام کرد اما معمولا ثبت نام تکمیل ظرفیت سراسری از اواخر آبان پس از اعلام سازمان سنجش انجام می شود.

به هر حال شما عزیزان برای دریافت دفترچه تکمیل ظرفیت و ثبت نام به موقع بهتر است با مشاوره تحصیلی تماس برقرار کنید و از زمان بندی دقیق نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری اطلاعات کامل را کسب کنید.

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹