خانه / انتخاب رشته / مشاوره انتخاب رشته در اهواز

مشاوره انتخاب رشته در اهواز

مشاوره انتخاب رشته در اهواز

مشاوره انتخاب رشته در اهواز اولین گام در برنامه ریزی درسی عبارت است از تصمیم گیری درباره هدف ها و محتوای برنامه درسی که اغلب تحت عنوان فهرست مطالب درسی از آن یاد می شود.در طرح کامل برنامه درسی علاوه بر بیان هدف ها و محتوا،درباره انواع راهبردهای (روش ها) یادگیری که در برنامه درسی به کار گرفته خواهد شد اطلاعاتی نیز منظور می شود.

برای انتخاب رشته آنلاین شما می توانید با ما تماس بگیرید.

در بعضی از کشورها ،سازمان های دولتی مسئول امور آموزشی ،خود به تهیه فهرست مطالب درسی می پردازند و تهیه مطالب و مواد آموزشی را به ابتکار بخش خصوصی محول می کنند.با این وجود در تعلیم و تربیت معاصر،گرایش روزافزونی به طرف آن بوده است که از گروه تدوین کننده فهرست مطالب درسی خواسته شود تا تهیه مواد آموزشی را نیز بر عهده داشته باشند.

فهرست مطالب درسی را می توان به عنوان نقطه شروعی مورد نظر قرار داد که باید تهیه شود،تا در صورت لزوم تغییرات لازم را در آن به عمل آورد.

این بخش از مقاله خود را به تهیه و تولید مواد آموزشی اختصاص می دهیم که به دو فصل تقسیم شده است.ابتدا درباره مواد آموزشی،تنظیم و سازمان دهی آن ها و در ادامه درباره آزمایش و ارزیابی مواد آموزشی جدید مطالبی را ارائه می دهیم.

مشاوره انتخاب رشته تلفنی در اهواز

یکی از محصولات نهایی هر طرح برنامه درسی تولید انواع گوناگون مواد آموزشی است.هرگاه معلم شخصا تدوین برنامه درسی را بر عهده داشته باشد،می تواند به آسانی از انواع مواد آموزشی که در دسترس است استفاده کند.ولی اگر برنامه درسی توسط یک سازمان مرکزی،برای جمعیت کثیری از دانش آموزان تهیه شود انواع مختلف مواد آموزشی به صورت بسته یا کیت چنان تهیه و عرضه می شود که به سهولت برای توزیع آماده باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران تحصیلی مالیم تماس بگیرید.

یکی از ساده ترین انواع مواد آموزشی که به وسیله گروه برنامه ریزی درسی تولید می شود راهنمای معلم است.این راهنما،دربردارنده پیشنهادها و دستورالعمل هایی است که معلم باید در کلاس به کار برد.از آن جا که معلم باید از هدف های غایی برنامه مطلع باشد تا بتواند آن ها را به درستی به کاربرد،راهنمای معلم وسیله ای بسیار ضروری است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹