خانه / انتخاب رشته / مشاوره انتخاب رشته در تبریز

مشاوره انتخاب رشته در تبریز

مشاوره انتخاب رشته در تبریز

مشاوره انتخاب رشته در تبریز و یکی از ساده ترین انواع انتخاب رشته که به وسیله گروه برنامه ریزی درسی تولید می شود راهنمای معلم است.این راهنما،دربردارنده پیشنهادها و دستورالعمل هایی است که معلم باید در انتخاب رشته به کار برد.

اینکه انتخاب رشته مهمترین بخش از کنکور است را ما خوب میدانیم،اینکه این قسمت آینده ساز برای شما خواهد بود

از آن جا که معلم باید از هدف های غایی برنامه مطلع باشد تا بتواند آن ها را به درستی به کاربرد،راهنمای معلم وسیله ای بسیار ضروری است.معمولا،بسته آموزشی شامل مواد آموزشی انفرادی مانند:کتاب درسی،برگه های تمرین و مواد کمکی است.غالبا مواد آموزشی مورد استفاده گروهی مانند لوحه،اسلاید و دیگر وسایل کمک آموزشی نیز در بسته آوزشی گنجانده می شود.

برای دریافت مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت با ما تماس بگیرید.

بالاخره قسمت های متشکله یک برنامه درسی ممکن است شامل اجزای دیگری باشد که در مراکز منظقه ای منابع یادگیری نهاده می شود و برای استفاده در کلاس درس به امانت گرفته می شود.

بسیاری از بسته های آموزشی حاوی مواد آموزشی است که باید میان دانش آوزان در کلاس درس توزیع شود.مانند کتاب درسی یا کتاب تمرین.با این وجود،همان طور که اشاره شد،گنجاندن مواد آموزشی انفرادی در بسته آموزشی الزامی نیست.

مشاور انتخاب رشته کنکور در تبریز

در بسیاری از نظام های آموزشی ارجحیت به شیوه هایی داده شده است که از نظر اقتصادی باصرفه ترند.در این شیوه ها،راهنمای تدریس چنان تنظیم شده است که برای معلم دستورالعملی باشد.

در این جا به منظور چگونگی ایجاد انگیزش در دانش آموزان برای یادگیری،همچنین راهنمای والدین و معلمان برای تهیه مواد یادگیری خاطرنشان می سازد که چنین شیوه ای نه تنها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است،بلکه از نظر تعلیم و تربیت و روان شناسی نیز حائز محاسنی است.زیرا در چنین شیوه ای مواد آموزشی متناسب با نیاز یادگیرنده،یا دانش آموزان مورد نظر تهیه می شود.

به علاوه دانش آموز نسبت به این نوع مواد رغبت و پذیرش بیشتری نشان می دهد تا به مواد آموزشی که از طریق یک سازمان دیگر یا شرکت های چاپ و انتشارات به صورت تجارتی تهیه و توزیع می شود.

بعضی اوقات مجموعه ای از انواع گوناگون تکالیف یادگیری انفرادی در اختیار معلم قرار داده می شود تا با توجه به نیاز یادگیری،میان دانش آموزان توزیع شود،البته با رعایت این که دانش آموزان تکالیف متفاوت از یکدیگر دریافت کنند،استفاده از چنین مجموعه ای از تکالیف،به معلم امکان می دهد که نیاز دانش آموزان را بیشتر مورد نظر قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹