خانه / انتخاب رشته / مشاوره انتخاب رشته در مشهد

مشاوره انتخاب رشته در مشهد

مشاوره انتخاب رشته در مشهد

مشاوره انتخاب رشته در مشهد با این وجود معمولا کلیه دانش آموزان در کنکور،مجموعه ای یکسان از مواد آموزشی را در اختیار دارند.کتاب درسی حتی در حال حاضر به عنوان یکی از رایج ترین وسایل یادگیری است که به کار برده می شود.

برای انتخاب رشته کافی است از طریق تلفن ثابت با ما تماس بگیرید.

از این رو در سال های اخیر،تجدید نظر کلی در کتاب های درسی به عمل آمده است.چه هدف کتاب درسی،دیگر عرضه مطالبی  برای به حافظه سپردن آن ها نیست،بلکه هر کتاب حاوی تمرین ها و پیشنهادهایی برای فعالیت های یادگیری انفرادی و گروهی است.ضمنا شیوه های تشخیصی را برای سنجش و تعیین میزان پیشرفت و یادگیری انفرادی شامل می شود.

در تدوین کتاب درسی سعی شده است که دانش آموزان در انجام مطالعه و یادگیری مستقل از طریق کاوشگری،ترغیب شوند.از این رو اغلب از آنان درخواست می شود از منابع اطلاعات دست اول از قبیل :فرهنگ لغت،دایرۀ المعارف و نقشه ها استفاده کنند.همچنین گردآوری،تنظیم و طبقه بندی اطلاعات به دانش آموزان توصیه می شود.

مراکز مشاوره انتخاب رشته در مشهد

به عبارت دیگر در کتاب درسی مساله ای برای دانش آموز طرح می شود که چاره جویی آن مستلزم انجام نوعی پژوهش است.جنبه دیگری از کتاب های درسی جدید،آن است که علاوه بر محرک های متداول کلامی،شامل محرک های دیگری از قبیل لوحه،نمودار،تصاویر ونقشه است.در کتاب درسی اغلب به دانش آموز در مورد چگونگی ساختن ابزار و به کاربردن آن ها نیز توضیح داده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی با ما تماس بگیرید.

یک کتاب درسی در زمان معاصر،دیگر به عنوان کتابی جامع الاطراف که شامل مجموعه کاملی از یک رشته دانش باشد قلمداد نمی شود.بلکه بعنوان یک عامل است از مجموعه عواملی که در فرآیند یادگیری باید مورد استفاده دانش آموز قرار گیرد.

هدف راهنمای تدریس آن است که به معلم برای تدریس برنامه درسی کمک می کند.معمولا راهنمای تدریس به تنهایی کافی نیست و تشکیل جلسات کارآموزی ویژه برای معلمان ضروری است.با این وجود،راهنمای تدریس به عنوان یک وسیله کمکی،مهم ترین جزء بسته آموزشی به شمار می آید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران : …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد