خانه / انتخاب رشته / مشاوره انتخاب رشته در کرج

مشاوره انتخاب رشته در کرج

مشاوره انتخاب رشته در کرج

مشاوره انتخاب رشته در کرج و اینکه اولین گام در برنامه ریزی درسی عبارت است از تصمیم گیری درباره هدف ها و محتوای برنامه درسی که اغلب تحت عنوان فهرست مطالب درسی از آن یاد می شود.در طرح کامل برنامه درسی علاوه بر بیان هدف ها و محتوا،درباره انواع راهبردهای (روش ها) یادگیری که در برنامه درسی به کار گرفته خواهد شد اطلاعاتی نیز منظور می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته آنلاین با ما تماس بگیرید.

در بعضی از کشورها ،سازمان های دولتی مسئول امور آموزشی ،خود به تهیه فهرست مطالب درسی می پردازند و تهیه مطالب و مواد آموزشی را به ابتکار بخش خصوصی محول می کنند.

مشاوره انتخاب رشته تلفنی در کرج

با این وجود در تعلیم و تربیت معاصر،گرایش روزافزونی به طرف آن بوده است که از گروه تدوین کننده فهرست مطالب درسی خواسته شود تا تهیه مواد آموزشی را نیز بر عهده داشته باشند.فهرست مطالب درسی را می توان به عنوان نقطه شروعی مورد نظر قرار داد که باید تهیه شود،تا در صورت لزوم تغییرات لازم را در آن به عمل آورد.

ادرس مشاوره تحصیلی در کرج

این بخش از مقاله خود را به تهیه و تولید مواد آموزشی اختصاص می دهیم که به دو فصل تقسیم شده است.ابتدا درباره مواد آموزشی،تنظیم و سازمان دهی آن ها و در ادامه درباره آزمایش و ارزیابی مواد آموزشی جدید مطالبی را ارائه می دهیم.

یکی از محصولات نهایی هر طرح برنامه درسی تولید انواع گوناگون مواد آموزشی است.هرگاه معلم شخصا تدوین برنامه درسی را بر عهده داشته باشد،می تواند به آسانی از انواع مواد آموزشی که در دسترس است استفاده کند.

ولی اگر برنامه درسی توسط یک سازمان مرکزی،برای جمعیت کثیری از دانش آموزان تهیه شود انواع مختلف مواد آموزشی به صورت بسته یا کیت چنان تهیه و عرضه می شود که به سهولت برای توزیع آماده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹