خانه / انتخاب رشته / مشاوره انتخاب رشته در کردستان

مشاوره انتخاب رشته در کردستان

مشاوره انتخاب رشته در کردستان

مشاوره انتخاب رشته در کردستان هدف عمده راهنمای تدریس،عرضه رهنمودها و دستورالعمل تفضیلی برای تدریس هر یک از قسمت های برنامه درسی است.به علاوه راهنمای تدریس ممکن است مطالب مربوط به سابقه موضوع درسی و مواد آموزشی تکمیلی و نیز پیشنهاداتی برای فعالیت های اضافی برای یادگیری را در برداشته باشد.

برای دریافت خدمات مشاوره انتخاب رشته با ما تماس حاصل فرمایید.

رهنمودهایی برای استفاده از برنامه درسی:راهنمای تدریس باید شامل این موارد باشد:اطلاعاتی درباره اصول اساسی و منطقی که بر مبنای آن،برنامه درسی تدوین شده است،اصول آموزشی مورد استفاده در برنامه،هدف های کلی آموزشی برنامه  و هدف های رفتاری و شناختی برای هر قسمت از برنامه.به این ترتیب ،راهنمای تدریس باید از یک فصل مقدمه ،که بیانگر تصویر کلی برنامه است و به دنبال آن قسمت های مشخصی که مربوط به هر بخش عمده برنامه درسی است تشکیل شود.

راهنمای تدریس باید همچنین شیوه عرضه یک واحد از مطالب یک درس را عرضه کند،تا معلم با توجه به نیاز کلاس و شخصیت خودش شیوه مناسب را انتخاب کند.

مشاوره انتخاب رشته تلفنی در کردستان

مطالب مربوط به سابقه موضوع درسی:با توجه به پیشرفت علم و توسعه شیوه های تدریس،معلم اغلب برای تدریس در کلاس درس نیاز به این دارد که اطلاعات خود را درباره موضوع درسی تکمیل کند.از این رو ،باید مطالب مربوط به موضوع درسی به ویژه درباره ریاضیات جدید،فیزیک جدید و یا دیگر برنامه هایی که معلم قبلا مطالعه کافی درباره آن ها نداشته است در اختیار او قرار گیرد.فهرست کتاب های مرجع در زمینه های یاد شده می تواند مفید واقع گردد.

مواد آموزشی تکمیلی:معلم ممکن است بخواهد برای دانش آموزان درخشان و پیشرفته،تکالیف اضافی تعیین کند و یا ممکن است برای آن دسته از دانش آموزانی که در یادگیری اشکالاتی دارند،مواد کمکی جست و جو کند.به این دلیل است که اکثر معلمان مایل هستند که قسمتی از راهنمای تدریس به پیشنهاداتی درباره این گونه مواد آموزشی تکمیلی اختصاص داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹