خانه / انتخاب رشته / مشاوره انتخاب رشته رایگان

مشاوره انتخاب رشته رایگان

مشاوره انتخاب رشته رایگان

مشاوره انتخاب رشته رایگان به چه صورت است؟

شرایط دریافت مشاوره انتخاب رشته رایگان چیست؟

برای دریافت مشاوره انتخاب رشته رایگان به کجا مراجعه کنیم؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد مشاوره انتخاب رشته تلفنی ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی مشاوره انتخاب رشته رایگان بپردازیم.

مشاوره انتخاب رشته رایگان
مشاوره انتخاب رشته رایگان

مشاور انتخاب رشته رایگان

همانطور که در نوشته های قبل بیان کردیم انتخاب رشته یکی از مهم ترین اقدامات در طول دوران تحصیلی دبیرستان و قبل دانشگاه است.

اولین انتخاب رشته مربوط به ورود به پایه دهم متوسطه است که دانش آموز در پایان دوره پایه نهم براساس نمرات،علاقه مندی،نتایج آزمون های استعداد و رغبت سنجی،نظر مشاور و نظر خانواده شاخه مورد نظر خود و به دنبال آن رشته تحصیلی آینده خود را انتخاب می کند و در سال دهم در آن رشته ادامه تحصیل می دهد.

برای انتخاب رشته دبیرستان یا همان انتخاب رشته نهم به دهم بهتر است کمی واقع بین باشیم و با توجه به شرایط حال حاضر جامعه و بازار کار آینده رشته ای مطابق با استعدادها و توانمندی های خود انتخاب کنیم تا در صورت ادامه تحصیل در دانشگاه نیز با شور و علاقه آن را ادامه دهیم تا بتوانیم به هدف خود برسیم.

بسیار اتفاق افتاده است که با سهل انگاری در انتخاب رشته دانش آموز مسیر نادرست را انتخاب را کرد و از روی اجبار همان مسیر را ادامه داد تا جایی که به دانشگاه نیز راه پیدا کرد ولی در میانه راه به دلیل عدم علاقه مندی به این رشته نتوانست ادامه تحصیل بدهد و چند سال عمر او به هدر رفت.

بعد از انتخاب رشته دبیرستان نوبت به انتخاب رشته دانشگاهی می رسد.بعد از مشخص شدن نتایج کنکور زمان انتخاب رشته و ورود به رشته و دانشگاه مورد نظر است.شما می توانید از مشاوره های مالیم گروه در زمینه های انتخاب رشته کنکور تلفنی بهره ببرید.حتی داوطلبان کنکور سراسری ۹۷ نیز می توانند مشاوره انتخاب رشته کنکور ۹۷ دریافت کنند.

تنها کافی است با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹