خانه / انتخاب رشته / مشاوره انتخاب رشته پایه نهم

مشاوره انتخاب رشته پایه نهم

مشاوره انتخاب رشته پایه نهم

مشاوره انتخاب رشته پایه نهم به چه صورت است؟
ویژگی مشاور متخصص برای ارائه مشاوره انتخاب رشته پایه نهم چیست؟
برای دریافت مشاوره انتخاب رشته پایه نهم به کجا مراجعه کنیم؟
در نوشته قبل مطالبی در مورد مشاوره انتخاب رشته رایگان ارائه دادیم. در این نوشته قصد داریم به بررسی مشاوره انتخاب رشته پایه نهم بپردازیم.

مشاوره انتخاب رشته پایه نهم
مشاوره انتخاب رشته پایه نهم

مشاور انتخاب رشته پایه نهم

پایه نهم متوسطه زمان اولین انتخاب رشته شما در دوران دانش آموزی است.دانش آموزان باید برای ورود به پایه دهم شاخه و رشته تحصیلی خود را انتخاب کنند.به همین منظور مشاوران مدرسه طی برگزاری امتحانات،جلسات و بررسی نتایج آن و تحلیل و بررسی نظر والدین در مورد ادامه تحصیل فرزندشان مسیری را به دانش آموز نشان می دهند و او را در راه مورد نظر راهنمایی می کنند.
این مشاوران با بررسی ریز نمرات هر درس و معلمان مربوطه استعداد و علاقه دانش آموز را بررسی می کنند و بهترین راه را به او نشان می دهند.در این بین در بسیاری از مدارس تعداد دانش آموزان بسیار است و یک مشاور باید وضعیت همه دانش آموزان را بررسی کند.طبیعتا همچین کاری از عهده او ساقط است.زیرا باید برای یک راهنمایی درست ،دانش آموز را به درستی بشناسد و نقاط ضعف و قوت او را بررسی کند.
توصیه ما به خانواده های عزیز این است که در پایه نهم از یک مشاور متخصص و آگاه راهنمایی کامل را دریافت کنید و مسیر درست را به فرزند خود نشان دهید.
پایه نهم پایه ای حساس است و تاثیر مستقیم روی آینده دانش آموز دارد.مسیر آمادگی برای دانشگاه او را مشخص می کند.انتخاب بد یا از روی اجبار باعث می شود چندین سال عمر دانش آموز هدر رود و در اکثر موارد منجربه ناامیدی و شکست فرد می شود که جبران آن بسیار سخت می باشد.پس سعی کنید نهایت دقت را در انتخاب رشته نهم به دهم به کار ببرید.
برای دریافت مشاوره انتخاب رشته تلفنی با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹