خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره انتخاب رشته کنکور

مشاوره انتخاب رشته کنکور

مشاوره انتخاب رشته کنکور

مشاوره انتخاب رشته کنکور پس از ثبت نام در کنکور و تلاش و زحمت فراوان شما برای کنکور و بعد از پشت سر گذاشتن بزرگترین مرحله که روز آزمون می باشد مهمترین مرحله فرا می رسد که انتخاب رشته می باشد.

بعد از آزمون در تاریخ مقرر که از سایت سازمان سنجش اعلام می شود با ورود به این سایت و دادن اطلاعات شخصی خود می توانید نتایج آزمون خود را ببنید و کارنامه نهایی از طریق همین سایت منتشر می شود پس از دریافت کارنامه نهایی و نتایج آزمون نوبت به انتخاب رشته می رسد که مهمترین تصمیم گیری در این مرحله می باشد.

برای بدست اوردن بهترین مشاوره تحصیلی برای کنکور کلیک کنید.

مشاوران می توانند در این مرحله به شما کمک کنند تا بتوانید انتخاب رشته درستی داشته باشید . با داشتن اطلاعات کارنامه و نتایج آزمون شما و بررسی نمرات و درصد هایی که در کارنامه درج شده است و داشتن سهمیه و یا نداشتن سهمیه بهترین انتخاب رشته را برای شما انجام دهند.

راهنمای انتخاب رشته

پس در این صورت شما باید برای این تصمیم مهم دقت کنید و بهترین مشاور را انتخاب کنید زیرا این تصمیم سرنوشت ساز می باشد و آینده شما را تعیین می کند شما می توانید یک مشاور خوب انتخاب کنید تا بهترین رشته را نسبت به رتبه ای که آورده اید داشته باشید یا می توانید سهل انگاری کرده و یک مشاور بی تجربه را برای انتخاب رشته در نظر بگیرید که در این صورت آینده خودتان را به مخاطره انداخته اید.

برای مشاوره تحصیلی و انتخاب شغل مناسب با مشاوران ما مشورت کنید

انتخاب رشته در کارشناسی در رشته های تجربی ، ریاضی ، انسانی و در دوره کاردانی ، کارشناسی ارشد با هم متفاوت هستند پس باید این موضوع را هم در نظر بگیرید زیرا ممکن است هر مشاوری در یکی از این زمینه ها مهارت داشته باشد . شما می توانید از مشاوره انتخاب رشته به صورت اینترنتی بهره بگیرید با ارتباط با سایت مالیم و مشاوره با مشاوران گروه مالیم به صورت رایگان انتخاب رشته کنید.

انتخاب رشته تجربی

این صورت بهترین مشاور را برای خود دارید همچنین می توانید از برنامه انتخاب رشته مجازی و با وارد کردن رتبه و اطلاعات کارنامه خود از وضعیت قبولی در رشته های مورد علاقه تان با خبر شوید به این صورت که این برنامه با مطابقت دادن رتبه و امتیازات شما با سال گذشته و اینکه این افراد با همین رتبه در چه رشته هایی قبول شده اند شما را از وضعیت قبولی در انواع رشته ها را مشخص می شازد .

برای مشاوره انتخاب رشته با مشاوران مالیم در ارتباط باشید .

یک دیدگاه

  1. با سلام و عرض خسته نباشید
    ببخشید من ارشد هوافضا شرکت کردم و رتبه در سهمیه شده ۵۶۹ و بدونه سهمیه شده ۶۵۰ و و اآخرین رتبه مجاز در روزانه هم ۱۳۸۸ هست و در غیر روزانه ۱۵۷۵ . میخواستم ببینم آیا شانس قبولی من در روزانه یا شبانه هست؟ ممنون از زحمات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹