خانه / پایان نامه / مشاوره انجام پایان نامه

مشاوره انجام پایان نامه

مشاوره انجام پایان نامه

مشاوره انجام پایان نامه برای به نتیجه رساندن هر چه بهتر پایان نامه های دانشجویی امری ضروری است . به دانشجویان عزیز توصیه می کنم که قبل از شروع پایان نامه در مورد موضوع پایان نامه ، مراحل کار، شیوه و فنون انجام کار و … مشاوره بگیرید .زیرا مشاوره انجام پایان نامه بهترین راهکار را به شما ارائه می دهد .

در نوشته قبل مطالبی در مورد انجام پایان نامه رشته برق برای شما ارائه دادیم.

مشاوره انجام پایان نامه
مشاوره انجام پایان نامه

همه دانشجویان مقاطع تحصیلی کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا در طول دوران تحصیل ملزم به انجام پایان نامه اند . با این تفاوت که در مقطع کارشناسی به آن عنوان مقاله یا تحقیق دانشجویی می دهند ، مقالات و تحقیقات دانشجویی عمدتا تکراری هستند ، و نتیجه گردآوری و تنظیم چند مقاله و تحقیق علمی مرتبط هستند .

 عنوان پایان نامه بیشتر برای مقطع کارشناسی ارشد استفاده می شود . پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد غیر تکراری و عمدتا موضوع جدیدی است .  به پایان نامه هایی که در مقطع دکترا انجام می شود عنوان رساله یا تز می دهند .

 پایان نامه چیست ؟ و به چه نوشته ای پایان نامه می گویند ؟ اگر از تمام مراحل و فرایند هایی که برای یافتن پاسخ پرسشی در رابطه با رشته و تخصص خود گزارش تهیه و تنظیم کنیم ، در واقع پایان نامه تهیه کرده ایم .

دریافت مشاوره انجام پایان نامه

سوالاتی که در ابتدای انجام پایان نامه مطرح می شود  این است ، که پرسشی که قرار است پاسخ آن را بیابیم چیست ؟ این پرسش چه خصوصیاتی باید داشته باشد ، تا خروجی کار ما رضایت بخش باشد ؟ چه کسی می تواند برای یافتن پرسش مناسب به ما کمک کند ؟ برای آن که بتوانیم به پرسش مناسبی برسیم به توصیه های گفته شده در ادامه توجه کنید . افکار ونظران خود را جدی بگیرید . افکار و ایده های خود را بنویسید ، وهر گاه ایده جدیدی به ذهنتان خطور کرد آن را در کنار بقیه ایده ها یاداشت و مقایسه کنید . از افکار و نظرات دیگران هم می توانید استفاده کنید . به شرطی که عاقلانه باشد و شما را بیش از حد تحت تاثیر قرار ندهد. ممکن است تا مدتی هیچ موضوع و سوالی که مورد رضایت و علاقه شما باشد ، به ذهن شما خطور نکند . پس عجله نکنید .

بعد از یافتن پرسش مناسب و قبل از این که هر کاری را شروع کنیم ، باید برای پایان نامه خود اسمی مناسب انتخاب کنیم ، که به آن موضوع پایان نامه گویند . موضوع پایان نامه متناسب با پرسش ماست .برای دریافت مشاوره انتخاب موضوع پایان نامه با مشاوران متخصص ما در زمینه پایان نامه تماس برقرار کنید.

قبل از انجام پایان نامه به توصیه های زیر توجه کنید .

ما باید یاد بگیرییم که چگونه مطالب علمی مرتبط با  پرسش خود را از میان نشریات و مجلات معتبر داخلی و خارجی جستجو کنیم . نحوه درست تهیه و تنظیم فصل های مختلف پایان نامه را بدانیم . از روش های انجام تحقیقات علمی باخبر باشیم ، و روش بهتر را برگزینیم .

در ادامه کار برای اثبات نظریه ها و نوشته های خود باید از تحلیل های آماری بهره بگیرید .

 نرم افزار هایی برای تجزیه و تحلیل نظرات و نوشته های شما وجود دارد ، که شما می بایست نحوه استفاده از آن ها را بدانید .

یکی از مهمترین نرم افزار هایی که برای تجزیه و تحلیل آماری ، مخصوصا برای تحلیل و آنالیز  پایان نامه ها مورد استفاده قرارمی

 است .Spssگیرد ، نرم افزار

 کاربرد های گسترده ای در تحلیل مشاهدات ، پرسشنامه ها و آزمایشات علمی در تمامی رشته ها دارد . به دلیل کاربرد گسترده ، سهولت و سادگی استفاده از آننرم افزار  Spssبه پر کاربرد ترین نرم افزار های آماری در ایران تبدیل شده است .

برای دریافت مشاوره انجام پایان نامه با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *