خانه / مشاوره / مشاوره برای تیزهوشان تهران

مشاوره برای تیزهوشان تهران

مشاوره برای تیزهوشان تهران

مشاوره برای تیزهوشان تهران نیاز به تخصص و مهارت در تمامی ابعاد تحصیلی دارد.مشاوره تیزهوشان دارای جندی بعد است که در این نوشته قصد داریم به بررسی آن ها بپردازیم.
اولین قدم برای مشاوره برای تیزهوشان تهران،مشاوره ثبت نام تیزهوشان است.یک مشاور خوب در این زمینه ابتدا داوطلب حضور در تیزهوشان را از نظر چندین عامل بررسی می کند.مثلا وضعیت تحصیلی ،وضعیت فکری و روانی و میزان پشتکار،اراده و عزم داوطلب.

اگر این فاکتورها در فرد به طور نسبی و قابل قبول وجود داشت اقدام به ثبت نام و نام نویسی وی می کند.

بعد از این مرحله نوبت به مشاوره تحصیلی تیزهوشان می رسد.در این مشاوره ،یک مشاور خوب در زمینه تحصیلی و کلیه امور مربوط و تاثیرگذار به امور خدمات مشاوره ای ارائه می دهد.مثلا اگر شما در کلاس های فوق برنامه غیر درسی شرکت می کنید ،مشاور به سازماندهی آن ها می پردازد.

مشاوره برتر برای تیزهوشان تهران

مشاوره درسی تیزهوشان در مرحله بعد قرار دارد.داوطلب لیستی از دروسی که در آن ها ضعیف است و نیاز به تقویت دارد را آماده می کند و تحویل مشاور می دهد.وی با بررسی این لیست و دروس ذکر شده نظر خود را در رابطه با حضور مستقیم در کلاس های فوق برنامه درسی یا تمرین بیشتر در دروس یاد شده برای از بین بردن نقاط ضعف بیان می کند.

حال با دانش آموز است که به چه میزان به نظر مشاور اهمیت دهد و طبق نظر او عمل کند.

بعد از این مرحله نوبت به برنامه ریزی برای قبولی در تیزهوشان می رسد.در این مرحله مشاور با دانستن ساعات مطالعاتی و همچنین وضعیت کلی زندگی شخصی و فعالیت های فوق برنامه ،برنامه ای طراحی می کند تا براساس آن شما بتوانید به تمام امور خود رسیدگی کنید.

تیزهوشان در دو مقطع ششم و نهم برای ورود به مقطع بالاتر برگزار می شود .برای کسب مشاوره برای تیزهوشان تهران در مقاطع ششم و نهم می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

مالیم گروه با برخورداری از مشاوره برتر تیزهوشان اقدام به مشاوره تیزهوشان ششم و مشاوره تیزهوشان نهم می کند.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

مشاوره تخصصی کنکور هنر

مشاوره تخصصی کنکور هنر

مشاوره تخصصی کنکور هنر مشاوره تخصصی کنکور هنر به چه صورت است؟ مشاوره تخصصی کنکور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد