خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره برای آزمون تیزهوشان

مشاوره برای آزمون تیزهوشان

مشاوره برای آزمون تیزهوشان

مشاوره برای آزمون تیزهوشان :مشاوره برای آزمون تیزهوشان به منظور آشنایی بیشتر دانش آموزان و داوطلبان ورود به مدارس تیزهوشان صورت می گیرد.

تعداد بسیار زیادی از موسسات آموزشی هستند که در زمینه تیزهوشان فعالیت می کنند و همه ساله تعداد بسیار زیادی از دانش آموزان را باا هدف آمادگی و قبولی در امتحان تیزهوشان مشاوره و راهنمایی می کنند.

این موسسات با برخورداری از تیم متخصص و حرفه ای در زمینه مشاوره تیزهوشان دانش آموزان مستعد و سخت کوش را برای شرکت در آزمون تیزهوشان راهنمایی و هدایت می کنند.

مشاوره برای قبولی در آزمون تیزهوشان

آزمون تیزهوشان به نوعی شبیه به آزمون کنکور می باشد.سوالات این آزمون به صورت تستی می باشد و امتیاز پاسخ های درست و غلط به این شکل است که هر ۳پاسخ اشتباه یک پاسخ درست را باطل می کند.پس سعی کنید در هنگام پاسخ دادن دقت کافی را به کار برید و اگر نسبت به پاسخی به یقین کامل نرسید آن را انتخاب نکنید.

برای حضور بی استرس و آماده سرجلسه امتحان سعی کنید از قبل امتحان تیزهوشان را برای خود شبیه سازی کنید.برای این موضوع سعی کنید زمان حل نمونه سوالات کاملا شرایط جلسه امتحان را برای خود شبیه سازی کنید.مثلا روی تک صندلی بنشینید و لباس مناسب بپوشید.حدالامکان در یک اتاق مطابق با شرایط امتحان باشید.

آزمون تیزهوشان شامل مباحث درسی کلاسی می باشد البته در سطح کمی بالاتر برگزار می شود.ضروری است علاوه بر تسلط روی مباحث درسی ،از منابع کمک آموزشی معتبر و مفید تیزهوشان نیز استفاده کنید.

روش مطالعه نیز باید به شکلی باشد که شما علاوه بر مطالعه درس نامه،بتوانید به سوالات آن نیز پاسخ دهید و در پایان عملکرد خود را بررسی کنید.

بعد از گذشت دو روز اقدام به زدن تست های مربوط به آن بخش بکنید تا مطالعات شما در حافظه بلند مدت محفوظ شود.

برای دریافت مشاوره برای قبولی تیزهوشان با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی مالیم فقط از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹