خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره تحصیلی خوب

مشاوره تحصیلی خوب

مشاوره تحصیلی خوب

مشاوره تحصیلی خوب در این نوشته سعی داریم به بررسی ویژگی های یک مشاور تحصیلی خوب بپردازیم.

مشاور تحصیلی خوب عمدتا با کمک وتلاش خود فرد اقدام به حل مشکلات او میکند.در صورتی که نیاز متقاضی در حد حرف باشد و هیچ تلاشی در راستای بهبود اوضاع نکند تلاش یک مشاور حتی اگر جزء زبده ترین افراد نیز باشد به نتیجه ای نخواهد رسید.

بهترین مشاوره تحصیلی برای کنکور بیشتر نقش یک راهنما را ایفا میکند تا یک معمار خوب.به بیان واضح تر به دانش آموز کمک میکند تا با تغییر نگرش و طرز تفکر خود،روابط خود با دنیای پیرامون خود را تغییر داده و تاثیر مثبت بگذارد و همچنین انرژی مثبت دریافت کند.

در این میان محیط اطراف هم بعنوان یک حامی شناخته میشود و به فرد در جهت رسیدن زودتر به نقطه تکامل کمک میکنند.

نکته مهم در بحث یک مشاوره تلفنی تحصیلی خوب توجه به توانمندی های فرد وتفاوت او با سایرین است. براساس توانمندی های هر فرد برنامه ریزی تحصیلی او طراحی میشود .

برای برنامه ریزی دقیق و مشاوره درست ابتدا ضروری است که بطور کامل با دانش آموز آشنا شویم وهمه جنبه های شخصیتی و  توانایی های اورا بشناسیم.

بهترین مشاور تحصیلی تهران

برای برنامه ریزی در مبحث زمانبندی درسی باید فاکتور هایی از قبیل مشغولیات فکری،ارتباط دانش آموز با سایرین،تفریحات و سرگرمی هایش را بررسی کرد.

یکی از فاکتورهای مهم یک مشاور خوب اینست که بداند آیا دانش آموز متقاضی با رضایت وخواسته خود آمده است یا طبق فشار و خواسته خانواده در ایم مسیر قدم گذاشته است.اگر به اصرار خانواده وارد این مسیر شود بعد از مدتی دست از تلاش برمیدارد وکل زحمات وتلاش هایشان بی ثمر میماند.

باید مشخص کردن هدف را در برنامه ریزی درسی به دانش اموز بیاموزد.یعنی مشخص کند بر هر برنامه ریزی درسی باید به چه هدفی دست یابد.

موسسه مالیم گروه از تیم مشاوره قوی تشکیل شده که همگی ان ها بعنوان مشاوران خوب شناخته میشوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به خانواده بزرگ مالیم بپیوندید

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹