خانه / انتخاب رشته / مشاوره تحصیلی انتخاب رشته

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته یکی از مهم ترین راه ها برای رسیدن به اهداف در زنگی استفاده کردن از مشورت و راهنمایی است.مشاوره گرفتن در همه ی زمینه های زندگی بسیار مفید و با اهمیت است.

مشاوره تحصیلی برای رسیدن به اهداف تحصیلی و قبولی در کنکور و موفقیت در دانشگاه یک امر ضروری است.

امروزه اموزش تحصیلی کشور به تنهایی قادر به انجام کامل مسائل تحصیلی نیست و معلمان تا یه حدی توان افزایش سطح علمی دانش اموزان را دارند.

به همین دلیل است که بر اساس برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی انجام شده تعامل برنامه ریزی تحصیلی بین معلمان و مشاوران تحصیلی صورت میگیردومشاوران با برنامه ریزی تحصیلی و مدیریت زمان خارج از ساعات مدرسه دانش آموزان باعث پیشرفت آن ها می شود.

از افت تحصیلی دانش آموزان جلو گیری می کند و آن ها را در زمینه های علمی و فرهنگی برای اینده اماده میکند و در نتیجه سطح علمی دانش اموزان بالا می رود و برای کنکور به امادگی مطلوبی دست پیدا می کنند.خیلی از خانواده های دانش اموزان برای امادگی فرزندشان در آزمون کنکور دچار نگرانی و استرس هستند.

مشاوره انتخاب رشته انلاین

اکثر دانش آموزان بیشترین نگرانی را، از نا آشنا بودن با نحوه امتحان ، سوالات را دارند و نگرانی مهم آن ها این است که زمان کافی برای مرور کامل درس های گذشته را نداشته باشند.مشورت با یک مشاور تحصیلی کنکور خیلی از نگرانی های شما را برطرف میکند.

مشاوره تحصیلی تلفنی در ابتدا یک مروری از سطح آمادگی شما می کند وسپس با بررسی توانایی شما ،برنامه ریزی های تحصیلی را انجام می دهد.در کنار برنامه ریزی زمانی و مدیریت تحصیلی شما تست هایی مانند سوالات کنکور سال های گدشته برای شما ارسال میکند و شما را با نحوه سوالات و برگذاری آزمون کنکور اشنا می کند.

شما عزیزان برای ارتباط با یک مشاور تفلنی تحصیلی خصوصی می توانید با مشاوران حرفه ای ما تماس برقرار کنید.

گروه مشاوره تحصیلی مالیم همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱ شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.

شما عزیزان برای ارتباط با ما می توانید با تلفن ثابت تماس حاصل کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹